ltk چیست؟ 3 مزیت کلمات LTK برای سئو

LTK چیست؟

برای به دست آوردن ترافیک بیشتر برای کلمات هدفمان، بهترین راه حل این است که کلمات هدف را ltk کنیم. ltk چیست؟? کلمات کلیدی دم بلند عباراتی هستند که از 3 تا 5 کلمه تشکیل شده اند. کلمات LTK از کلمات کلیدی خاص تر هستند زیرا طولانی تر هستند، به همین دلیل است که مخاطبان شما با هر عبارتی که جستجو می کنند به سایت شما می آیند.

کلمات کلیدی در صف طولانی چیست؟

Ltk چیست؟ کلمات دم دراز برای پاسخ به سوالات متداول در نظر گرفته شده اند. استفاده از کلمات LKK ترافیک ارگانیک بیشتری را جذب می کند. کاربران معمولا جستجوی خود را با یک عبارت کوتاه شروع می کنند، اما برای یافتن پاسخ مناسب به دنبال یک صف طولانی یا کلمات کلیدی ltk هستند.

کلمات کلیدی با دم بلند

تاثیر کلمات کلیدی در صف طولانی بر سئو

دلیل اهمیت ltk برای سئو

جالب است بدانید که بیش از 70 درصد جستجوها با کلمات طولانی انجام می شود. افرادی که از جستجوی صوتی استفاده می کنند تقریباً همیشه از عبارات طولانی برای یافتن هدف خود استفاده می کنند. بنابراین استفاده از کلمات کلیدی طولانی باعث جذب کاربران بیشتری به سایت شما می شود. کلمات کلیدی بخشی از عبارات ltk هستند، در واقع با استفاده از ltk، برای کلمات کلیدی نیز واجد شرایط خواهید بود.

هدف از کلمات ltk چیست؟

کلمات کلیدی Ltk به کاربران امکان دسترسی به محتوایی را می دهند که به هدف آنها بسیار نزدیک است. صاحبان وب سایت می توانند مشتریان هدفمند را نیز جذب کنند و فروش بیشتری داشته باشند. کلمات کلیدی در صف طولانی یا طولانی به کاربران و صاحبان سایت کمک می کنند تا نتایج بهتری بگیرند. علاوه بر این، رقابت کمتری برای کلمات کلیدی صف طولانی وجود دارد.

  آموزش سئو پیشرفته در سئوی ایرانی

نحوه ltk کردن کلمات کلیدی

اگر می‌خواهید روی موضوعاتی تمرکز کنید که به کلمات هدف شما نزدیک‌تر هستند، باید از کلمات کلیدی با صف‌های طولانی استفاده کنید. Ltk چیست؟ کلمات کلیدی بلند به شما کمک می کنند تا مشتریان واقعی را جذب کنید. اما چگونه کلمات کلیدی در صف طولانی تولید می کنید؟

برای تولید کلمات کلیدی با یک صف طولانی، کلمه مورد نظر خود را جستجو کنید و ببینید موتورهای جستجو چه چیزی را ارائه می دهند. در واقع اینها چیزهایی هستند که بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال آن هستند. شما باید این کلمات را بهینه کنید. Ltk چیست؟ کلمات کلیدی طولانی ابزارهایی هستند که به شما کمک می کنند محتوای خود را بهینه کنید و مشتریان مرتبط بیشتری را جذب کنید.

تفاوت دم بلند و کوتاه

برای درک بهتر ltk، باید تفاوت بین کلمات کلیدی دم بلند و دم کوتاه را بدانید. دم های کوتاه از یک یا دو کلمه ساخته می شوند. در مقابل، صف های طولانی از 3 تا 5 کلمه تشکیل می شود که مشتریان مناسب تری را جذب می کند. با کلمات کلیدی در صف طولانی، می توانید رتبه کلمات مورد نظر خود را در نتایج سرپ گوگل افزایش دهید.

به عنوان مثال، اگر شما یک تولید کننده مبلمان هستید، به احتمال زیاد سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو با کلمه مبلمان ظاهر نمی شود، زیرا رقابت زیادی وجود دارد. اما می توانید از کلمه مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید تا در صفحه نتایج گوگل جایگاه خوبی کسب کنید و از آن برای بهبود جایگاه سایت خود در رتبه بندی مبلمان استفاده کنید.

مزیت کلمات ltk برای سئو

از SEO Ltk Words استفاده کنید

مزیت کلمات Ltk برای سئو

مزیت استفاده از ltk چیست؟ همانطور که گفته شد، با بهینه سازی کلمات هدف خود و ایجاد یک کلمه کلیدی با یک صف طولانی، می توانید در موضوعاتی رقابت کنید که کمتر رقابتی هستند و به هدف شما نزدیکتر هستند. در واقع رقابت کمتر به معنای هزینه کمتر برای کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل است. در واقع، با کلمات کلیدی در صف طولانی، می توانید بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات، رتبه بالاتری در جستجوهای مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر خود پیدا کنید. مزایای کلمات کلیدی طولانی سئو شامل موارد زیر است:

  • رقابت کمتر
  • CPC کمتر از کلمات کوتاه
  • نرخ تبدیل بالاتر
کلماتی با دم بلند پیدا کنید

کلماتی با دم بلند پیدا کنید

ابزار یافتن کلمه دم بلند

بهترین ابزار برای یافتن کلمات ltk چیست؟ پیدا کردن کلمات با دم بلند با کمک ابزار بسیار آسان است. در واقع یافتن کلمات کلیدی با صف طولانی با کمک ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی بسیار آسان است. بهترین ابزار سئو برای یافتن کلمات کلیدی بهینه عبارتند از:

  1. جریان ورد
  2. Kwfinder
  3. پاسخ های عمومی
  بهترین راه برای ایجاد محتوای سایت پزشکی

نتایجی که اظهار شده

ltk چیست؟ کلمات کلیدی در صف طولانی کلماتی هستند که فقط چند بار در ماه جستجو می شوند زیرا کلمات بسیار خاصی هستند که به سوالات افراد پاسخ می دهند. استفاده از این کلمات به شما کمک می کند بدون پرداخت هزینه زیادی برای کلمه مورد نظر خود، موقعیت بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کنید. می‌توانید از ابزارهای موجود برای ایجاد صف‌های طولانی استفاده کنید یا ببینید گوگل چه چیزی را ارائه می‌کند و آنها را بهینه کنید.

سوالات متداول در مورد ltk چیست؟

1کلمات کلیدی دم بلند و دم کوتاه چیست؟

کلمات دم کوتاه کلمات رایجی هستند که از یک یا دو کلمه تشکیل شده اند و کلمات دم بلند عباراتی هستند که از سه تا پنج کلمه یا بیشتر تشکیل شده اند.

2چگونه کلمات ltk را پیدا کنیم؟

می توانید از ابزارهای گوگل یا پیشنهادات موتور جستجو برای یافتن کلمات با صف های طولانی استفاده کنید. همچنین می توانید کلمات کلیدی رقیب را بهینه کنید.

3چگونه کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنیم؟

راه های انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سئو شامل تجزیه و تحلیل رقبا، بهینه سازی کلمات با lsi و …

آموزش سئو