Google Dance و راه های بهبود سایت خود را با Google Dance تنظیم کنید

گوگل رقص به چه معناست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که در نتیجه جستجوی گوگل، رتبه سایت حتی در عرض یک ساعت تغییر می کند. در چنین مواقعی باید تدابیری اتخاذ شود Google Dance را برطرف کنید انجام دادن. ممکن است در ابتدا بسیار نگران باشید، اما این مشکلی نیست! در واقع این الگوریتم گوگل برای سنجش میزان رضایت کاربران از سایت شما ایجاد شده است. در این الگوریتم گوگل با تغییر رتبه سایت، محتوای شما و رقبای شما را بررسی می کند تا بتواند رتبه مناسب سایت شما را تعیین کند. با خواندن مطالب این مقاله متوجه خواهید شد که گوگل رقص سایت را بهبود می بخشد یا برمی گردد!

رقص گوگل چیست؟

در واقع Google Dance زمانی اتفاق می افتد که شما برای سایت خود کلمه کلیدی را جستجو می کنید و متوجه می شوید که موقعیت صفحه سایت شما ناپایدار است و رتبه های متفاوتی را در زمان های مختلف نشان می دهد. اما باید توجه داشته باشید که این رقص گوگل تنها به معنای کاهش موقعیت سایت نیست، بلکه ممکن است جایگاه سایت شما نسبت به گذشته بهتر شود.

Google Dance فقط برای سایت هایی با موقعیت های 1 تا 10 یا بیشتر از 100 نیست، هر سایتی با هر رتبه ای می تواند یک جهش ناگهانی به رتبه بهتر یا بدتر از آن داشته باشد. به همین دلیل است که برخی از افرادی که به مطالعه SEO می پردازند، Google Dance را یک پدیده وحشتناک و همچنین برای دیگران هیجان انگیز می دانند. به همین دلیل است که تنظیم Google Dance گاهی اوقات می تواند برای سایت مفید باشد.

بیشتر بدانید: الگوریتم رقص گوگل

سایت های هدف Google Dance

حالا بیایید نگاهی بیندازیم که سایت های رقص گوگل اغلب برای چه اتفاقی می افتد! اگر فکر می کنید Google Dance فقط برای سایت های تازه ایجاد شده اتفاق می افتد، باید بگوییم که این تفکر لزوما درست نیست!

سایت های هدف Google Dance

سایت های حمایت شده توسط Google Dance

درست است که گوگل رقص نسبت به سایت های جدید حساسیت بیشتری نسبت به سایت های تازه ایجاد شده دارد، اما جدید بودن سایت لزوما دلیل ایجاد رقص در گوگل نیست. برخی از سایت‌هایی که ممکن است توسط Google Dance مورد هدف قرار گیرند در اینجا آمده است:

  تولید Pilar و محتوای خوشه ای بر اساس سئو

سایت های تازه ایجاد شده

سایت های تازه ایجاد شده در واقع سایت هایی هستند که موتورهای جستجوی گوگل در ابتدا به آنها نگاه می کنند. دلیل این امر بررسی این است که آیا سایتی که تاکنون فعالیت چندانی نداشته است، محتوای مفیدی در اختیار کاربران قرار داده است یا خیر.

برای این کار ابتدا رتبه سایت را به سطح بسیار بالایی می رساند تا بازخورد کاربران در سایت را بررسی کند. سپس، اگر بازخورد خوبی دریافت کنید، سایت را کمی پایین تر نگه می دارد. اما اگر بازخورد خوبی از کاربران این سایت دریافت نکند، جایگاه سایت را به میزان قابل توجهی به سمت رتبه های قبلی و ضعیف سوق می دهد.

اما گاهی اوقات رتبه بندی به صورت ساعتی تغییر می کند. عبارت مورد بحث را اکنون در رتبه 12 و یک ساعت بعد در رتبه 29 می بینیم. اگر این مشکل ادامه پیدا کند، باعث از کار افتادن بسیاری از سایت ها می شود.

سایت محتوای تکراری

یکی از مهم ترین حساسیت ها در الگوریتم های گوگل کپی شدن محتوای یک سایت است. از آنجایی که تحت هیچ شرایطی نباید از محتوای تکراری استفاده کنید، گوگل چنین محتوایی را برای کاربران غیر ضروری می داند. در این صورت برای حذف Google Dance بهتر است محتوای کپی شده خود را که از سایت های دیگر حذف کرده اید حذف کنید و در عوض محتوای منحصر به فرد و مفیدی ایجاد کنید.

لینک های زیادی به یک سایت وجود دارد

لینک های داخلی و خارجی برای بهبود سئو بسیار مهم هستند. اما نباید با آنها زیاده روی کنید، زیرا موتورهای جستجوی گوگل فکر می کنند که لینک های زیادی به یک صفحه سئو کم ارزش با کلاه سیاه وجود دارد. در نتیجه برای فعال کردن رقص گوگل در سایت خود باید تلاش زیادی کنید، مانند ایجاد محتوای مفید و با کیفیت و …

لینک های زیادی به یک سایت وجود دارد

معایب بسیاری از لینک ها به سئو

سکوی فرود بد

سایت دیگری که ممکن است در معرض Google Dance قرار گیرد سایت های بی کیفیت هستند. باید توجه داشته باشید که ضعف لندینگ ممکن است به عوامل مختلفی از جمله سرعت پایین سایت، استفاده از آدرس های اینترنتی نامرتبط، وجود لینک های خراب و … برای تصحیح گوگل دنس، همیشه باید سایت های خود را بررسی کنید تا اگر شما یک مشکل می بینید

  6 نکته کلیدی برای یافتن عنوان مقاله

چگونه با Google Dance پیشرفت کنیم

همانطور که قبلاً گفتیم Google Dance می تواند برای بسیاری از سایت ها هم مفید و هم مضر باشد! این بستگی به رضایت و بازخورد کاربران از سایت دارد. هر چه کیفیت سایت شما از طرق مختلف مانند قابلیت استفاده از محتوای سایت، سرعت بالای سایت و … بهتر باشد، رضایت کاربران از سایت شما بیشتر می شود و در نتیجه آدرس سایت شما بیشتر دریافت می شود. کلیک می کند. به همین دلیل است که گوگل در حال بهبود موقعیت سایت شما نسبت به گذشته است.

چگونه با Google Dance پیشرفت کنیم

با Google Dance پیشرفت کنید

تأثیر Google Dance بر سئو

همانطور که می دانید به مجموعه اقداماتی که موقعیت سایت شما را بهبود می بخشد سئو می گویند. اگر می خواهید بدانید که آیا رقص گوگل روی سئو تاثیر می گذارد یا خیر؟ گوگل دنس مستقیما روی سئو سایت تاثیر نمی گذارد اما اگر سئو سایت دچار مشکل شود می تواند منجر به تبدیل سایت به گوگل دنس شود. در نتیجه برای حذف Google Dance باید سایت خود را برای سئو بهینه سازی کنید تا کاربران از کار شما راضی باشند و در نتیجه بازدید سایت شما افزایش یابد.

بیشتر بدانید: تاثیر Google Dance بر سئو

چگونه گوگل رقص را پیدا کنیم

یکی از چالش برانگیزترین مسائل برای بسیاری از سئوکاران، به رسمیت شناختن Google Dance است. زیرا گوگل به دلایل زیادی می تواند موقعیت سایت شما را تغییر دهد. ممکن است توسط گوگل جریمه شده باشید یا لینک هایی را از طریق سایت های اسپم دریافت کرده باشید. حتی ممکن است خطایی در سرورهای شما وجود داشته باشد یا صفحات سایت شما به درستی ایندکس نشده باشند یا هزاران دلیل دیگر که ممکن است موقعیت سایت شما را تغییر دهد.

  بیست و سومین زادروز گوگل - SEO ، SEO

مهمترین ویژگی Google Dance

یکی از مهم ترین ویژگی های Google Dance استفاده گوگل از تجربه کاربری در سایت است. این بدان معناست که هر چه کاربر با سایت احساس راحتی کند و در آن بماند، گوگل بیشتر به مفید بودن این صفحه پی خواهد برد.

مهمترین ویژگی Google Dance

بهترین ویژگی Google Dance

اما باید مراقب باشید که اگر این نوع بازدید جعلی یا جعلی باشد، این صفحه سئو سایت را انجام می دهد و در نتیجه گوگل موقعیت بسیار نامناسبی به این صفحه می دهد.

خلاصه Google Dance Adjustment

امروزه یکی از چالش برانگیزترین مشکلاتی که ممکن است برای بسیاری از کارآموزان سئو اتفاق بیفتد، رقصیدن گوگل در صفحات وب است. همانطور که گفته شد Google Dance به این معنی است که موقعیت یک صفحه در سایت ناپایدار است، بنابراین وقتی کلمه کلیدی مورد نظر را در زمان های مختلف جستجو می کنید، رتبه های متفاوتی را در سایت خود مشاهده خواهید کرد.

Google Dance می تواند رتبه یا رتبه بندی صفحات را برای سایت های مختلف بهبود بخشد. بستگی به بهینه بودن دارد سئو شما دارید. از آنجایی که موتورهای جستجوی گوگل بر اساس رفتار کاربران مختلف سایت شما هستند، گوگل تصمیم می گیرد که آیا صفحات شما را رقص کند یا خیر.

سوالات متداول

1رقص گوگل چیست؟

موتورهای جستجوی گوگل موقعیت برخی سایت ها را تغییر می دهند تا محتوای سایت های دیگر قابل مشاهده باشند. اگر استفاده از سایت آسان و برای کاربرانش مفید باشد، رتبه سایت را نسبت به قبل بهبود می بخشد. در غیر این صورت به موقعیت های قبلی یا بدتر باز می گردد.

2بهترین راه برای رفع رقص گوگل چیست؟

استفاده از محتوای منحصر به فرد و کاربردی، بهینه سازی سایت برای کاربران، بهره گیری از لینک های با کیفیت و … می تواند گوگل دنس را از صفحات شما حذف کند.

3آیا Google Dance برای سایت مضر است؟

Google Dance می تواند هم مفید و هم مضر باشد. بستگی به کیفیت محتوا، رابط کاربری و سئوی سایت شما دارد.