یوتیوب – جواد یاسمی

دوره یوتیوب یکی از دوره های آموزشی یادگیری نحوه کسب درآمد از طریق پلتفرم یوتیوب است. این دوره شامل دوره های زیادی مانند دوره یوتیوبر، دوره یوتیوبر هوشمند، دوره موفق یوتیوبر و غیره می باشد. یوتیوب که به عنوان یک سایت اشتراک گذاری ویدیو شناخته می شود، اکنون به یک منبع درآمد تبدیل شده است و بسیاری از افراد درآمد نسبتا بالایی از یوتیوب به دست می آورند. برای آشنایی با دوره یوتیوب با مقاله دیگری از جواد یاسمی همراه ما باشید.

از صفر تا صد سود از YouTube یاد بگیرید

اولین قدم برای کار در یوتیوب، ایجاد یک حساب کاربری در وسط یوتیوب است. شما می توانید با تولید محتوا در هر منطقه ای از یوتیوب درآمد زیادی کسب کنید. به عبارت دیگر، هر بازدید از ویدیو تبدیل به پول می شود.

درست است که یوتیوب در ابتدا فقط برای نمایش فیلم و ویدیو بود. اما اکنون به راحتی می توان از آن درآمد کسب کرد. حالا هم خارجی ها و هم ایرانی ها بیشتر جذب یوتیوب شده اند. راه های مختلفی برای کسب درآمد یا پرداخت به کاربران یوتیوب وجود دارد. YouTube بر اساس تعداد بازدیدها به سازنده محتوا پرداخت می کند. راه دیگر برای کسب درآمد این است که محصولات خود را با یوتیوب تبلیغ کنید.

ساده ترین راه برای کسب درآمد استفاده از سیستمی به نام Google Adsense است. این سیستم برای تولیدکنندگان محتوا است و زمانی که یک کانال یوتیوب در این سرویس ثبت شده است، می توانید با اجرای تبلیغات درآمد کسب کنید.

یوتیوب اسمش چیه؟

کسانی که در یوتیوب محتوا تولید می کنند به عنوان “یوتیوب” شناخته می شوند. این افراد با تولید محتوا سعی در جذب مخاطب دارند. YouTube از روشی که شما در YouTube کار می کنید درآمد ایجاد می کند. با افزایش تعداد بازدید از ویدیوهای ساخته شده توسط یوتیوب، درآمد او نیز افزایش می یابد.

  پیوندهای خارجی برای ردیابی مقاله یا گنج جدید؟

برای تبدیل شدن به یک کاربر یوتیوب به چه چیزی نیاز دارید؟

Become a YouTuber سئو صورتی

برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر، باید خلاق باشید و بیان کنید. آشنایی با سئوی یوتیوب یکی از مواردی است که باعث افزایش ترافیک می شود. اگر علاوه بر آنها یک برنامه محتوایی وجود دارد، به این ترتیب یک برنامه منظم خواهید داشت تا مخاطب از زمان ارائه ویدیو مطلع شود.

برای داشتن ویدئوهای باکیفیت، حتما ساختار ارائه ویدئویی مناسب و متمرکز را در نظر بگیرید. برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر، باید مهارت های جستجوی خوبی به خصوص در اینترنت داشته باشید تا همیشه ایده های جدید و تازه داشته باشید. محتوای خود را سفارشی کنید تا مخاطبان شما بتوانند ویدیوهای شما را در یک نگاه تشخیص دهند.

به روز بودن یکی دیگر از نیازهای یوتیوبر شدن است. همیشه سعی کنید آخرین موضوعات را شناسایی کنید و با آخرین به روز رسانی های YouTube همراه باشید.

در آخر، یوتیوب را در نظر بگیرید، شبکه های اجتماعی دیگری مانند فیس بوک و اینستاگرام در روند افزایش ترافیک بسیار تاثیرگذار هستند و می توانید محتوای خود را نیز از طریق آنها منتشر کنید. از سوی دیگر، ابزارهایی که برای تبدیل شدن به یک کاربر یوتیوب نیاز دارید شامل موارد زیر است:

  • دوربین یا گوشی هوشمند با میکروفون
  • نرم افزار مورد نیاز برای ویرایش تصاویر
  • صفحه سبز

چگونه یک یوتیوبر موفق شویم؟

هیچ راه سخت و سریعی برای تبدیل شدن به یوتیوبر وجود ندارد. دوربین یا گوشی هوشمند، نرم افزار ویرایش فیلم و تصویر و صفحه سبز ابتدایی ترین ابزار برای تولید محتوا در یوتیوب هستند. داشتن محتوای با کیفیت و دانش سئو می تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد. برای ایجاد چنین محتوایی باید در دوره آموزشی یوتیوب شرکت کنید تا تعداد بازدیدکنندگان را افزایش دهید و درآمد خود را به سطح بالایی برسانید.

  یوتیوب چیست؟ - صبح بخیر

YouTuber Show یکی دیگر از دوره هایی است که یک یوتیوبر موفق را برای یک فرد علاقه مند آموزش می دهد و با توجه به استعداد آنها را به یک یوتیوبر موفق سطح بالا تبدیل می کند.

دوره بازاریابی یوتیوب

YouTube Marketing Course سئو صورتی

کسانی که متخصص محتوا هستند می توانند در دوره بازاریابی یوتیوب شرکت کنند و با آموزش های لازم در محیط یوتیوب کار کنند. افرادی که در زمینه بازاریابی دیجیتال و محتوا فعال هستند با شرکت در این دوره می توانند سطح دانش خود را افزایش داده و کسب و کار خود را گسترش دهند.

حتی کسانی که کسب و کار آنلاین دارند نیز از این طریق درآمد خود را افزایش می دهند و علاوه بر اینکه کسب و کار خود را از طریق یک دوره بازاریابی یوتیوب به مخاطبان خود بیشتر می شناسند. برای شرکت در چنین دوره ای کافی است از قبل روش ها و مفاهیم مرتبط با تبلیغات و بازاریابی را بدانید. به عبارت دیگر، پیش نیاز شرکت در دوره بازاریابی یوتیوب، دانش بازاریابی است.

بهترین دوره آموزشی در یوتیوب

بسیاری از دوره های آموزشی YouTube در حال حاضر در حال توسعه هستند. دوره YouTuber هوشمند، دوره YouTuber Master، دوره YouTube Plus و دوره YouTuber Marketing تنها برخی از دوره هایی هستند که می توانید از طریق YouTube بگذرانید. هر کدام از این دوره ها مزایای خود را دارند و افراد می توانند با توجه به نیاز و علاقه خود در این دوره ها ثبت نام کنند.

در تمامی این دوره ها به افراد یوتیوب نحوه شناخت یوتیوب، نحوه ایجاد حساب کاربری، نحوه سئو سئو و نحوه ایجاد محتوا آموزش داده می شود. در دوره نمایش یوتیوب، شخص به یک یوتیوبر کاملاً موفق تبدیل می شود و اگر کسب و کاری هم داشته باشد، می تواند به راحتی تجارت خود را از طریق یوتیوب گسترش دهد.

  الگوریتم MUM - تاثیر الگوریتم MUM بر SEO

اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه مند به کسب درآمد از طریق پلتفرم یوتیوب هستید، می توانید در دوره رایگان یوتیوب شرکت کنید. در این دوره برخی از موضوعات اساسی به مخاطب آموزش داده می شود.

دوره یوتیوب را برای چه کسانی مطالعه می کند؟

در این مقاله نحوه کسب درآمد از یوتیوب توضیح داده شده است. افراد برای حرفه ای شدن در کمترین زمان به یک دوره آموزشی در YouTube نیاز دارند. دوره هایی مانند دوره YouTuber موفق و دوره YouTube Plus از صفر تا صد راه برای ایجاد محتوا در YouTube را به شما آموزش می دهند.

دوره بازاریابی یوتیوب نیز از آن دسته دوره هایی است که برای افرادی که در زمینه بازاریابی محتوا فعالیت می کنند و کسانی که کسب و کار اینترنتی دارند بسیار مناسب است و با مطالعه این دوره می توانند مهارت های خود را توسعه دهند. برای تبدیل شدن به یوتیوبر و افزایش سطح درآمد خود، دوره آموزشی یوتیوب با جواد یاسمی می تواند آنچه را که می خواهید به شما ارائه دهد.