کاهش تضمینی رتبه الکسا به مدت 20 روز

رتبه الکسا را ​​کاهش دهید

رتبه الکسا یکی از مهمترین موارد برای همه دارندگان وب سایت است. تضمین کاهش رتبه الکسا به مدت 20 روز با تیم SEO ایران تجربه کنید. شما قطعاً نمی توانید در عرض 20 روز رتبه جهانی و کشوری را کسب کنید ، اما قطعاً با تلاش مستمر با توجه به رتبه ای که دارید می توانید موقعیت بهتری کسب کنید. البته هدف ما از کاهش رتبه الکسا افزایش اعتماد مصرف کننده است. این همچنین برتری ما را نسبت به سایت های دیگر ثابت می کند.

الکسا چیست و چه کاربردی دارد؟

بدون شک ، سرویس الکسا یکی از محبوب ترین ابزارهای رتبه بندی موجود است. الکسا در واقع سایتی است که وظیفه آن تجزیه و تحلیل سایت و اطلاع از میزان ترافیک آنها است. به این ترتیب ، سایت ها را بر اساس تعداد بازدیدهایی که کاربران داشته اند رتبه بندی می کند. به عبارت دیگر ، الکسا اطلاعات مربوط به ترافیک وب سایت ها را از سراسر جهان جمع آوری می کند. رتبه تضمینی Alexa نیز نیاز به دانش و تجربه در زمینه SEO دارد.

اطلاعات اولیه ای که وب سایت الکسا در اختیار کاربران خود قرار می دهد این است که کدام سایت ها در جهان ، در کدام کشور و بر اساس رده بیشترین بازدید را داشته اند. وب سایت الکسا یکی از خدمات ارائه شده توسط آمازون است و در سال 1996 برای جمع آوری و فروش اطلاعات ارزشمند راه اندازی شد.

الکسا الکسا

الکسا چیست؟

هدف از کاهش رتبه الکسا چیست؟

الکسا یکی از حرفه ای ترین و قدرتمندترین آمارشناسان است که اکثر صاحبان وب سایت ها با آن آشنا هستند و می دانند که این وب سایت مسئول رتبه بندی سایت ها بر اساس معیارهایی است که دارد. رتبه الکسا در واقع میزان موفقیت وب سایت شما در بین کاربران اینترنت را ارزیابی می کند.

تنزل رتبه Alexa یکی از دغدغه های اصلی صاحبان وب سایت ها از گذشته تا به امروز است و دلیل اهمیت آن این است که رتبه الکسا را ​​کاهش دهید نقش موثری در موفقیت کسب و کار خود داشته باشید. در این زمینه ، می توانید به موسساتی که وظیفه آنها کاهش رتبه تضمینی الکسا است اعتماد کنید.

  Google Dance و راه های بهبود سایت خود را با Google Dance تنظیم کنید

البته ، باید توجه داشته باشید که در این زمینه ، از موسساتی که این کار را به صورت کاملا قانونی ، طبیعی و ارگانیک انجام می دهند ، همانطور که توسط گوگل پذیرفته شده است ، کمک بگیرید.

نحوه کار با الکسا

همانطور که گفته شد ، وب سایت الکسا یکی از مهمترین ابزارهای آماری است که همه مدیران وب سایت می توانند از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که کار با الکسا بسیار آسان است و برخی تصور می کنند که کار در این سایت ممکن است کمی ناعادلانه به نظر برسد. اما در بیشتر موارد درست است.

رتبه الکسا را ​​کاهش دهید

رتبه سایت الکسا خود را کاهش دهید

شغل اصلی الکسا چیست؟

وظیفه اصلی الکسا ارائه آمار است. آمار این سایت در رتبه بندی زیر 100000 به واقعیت نزدیکتر است و به همین دلیل است که توسط مدیران وب سایت از ارزش بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است که رتبه Alexa با توجه به بازدید کاربرانی که نوار ابزار Alexa را در مرورگر نصب کرده اند ، بررسی می شود.

الکسا لیستی از وب سایت ها است که با توجه به تعداد بازدیدها و ترافیک سازماندهی شده است. اگر یک وب سایت در منطقه ای مانند ایران یکی از 50 یا 100 وب سایتی باشد که ابتدا ظاهر می شود ، معلوم می شود که ارزش تجاری بسیار بالایی دارد!

دلیل ارزشمند بودن چنین وب سایت هایی (50 تا 100 وب سایتی که ابتدا ظاهر می شوند) این است که سایت های دیگر با یافتن وب سایت های پربازدید از آنها پیوند دریافت می کنند. و از آنها برای تبلیغات خود کمک می گیرند ، بنابراین ارزش و درآمد وب سایت های پربازدید را افزایش می دهند.

ترفندهایی برای تضمین الکسا

در زیر چند ترفند م effectiveثر برای شما توضیح داده ایم که با کمک آنها می توانید رتبه الکسا را ​​در وب سایت مورد نظر خود به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

  • نوار ابزار الکسا
  • ویجت Alexa را در وب سایت نصب کنید
  • تولید محتوای منحصر به فرد
  • به طور مرتب محتوا تولید کنید
  • مطالب خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.
  بررسی سایت ایمیل SEO - SEO ، سایت SEO

نوار ابزار الکسا

نوار ابزار الکسا به شما این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاهی از وضعیت وب سایت الکسا خود مطلع شوید. پس از نصب نوار ابزار الکسا ، می توانید پس از ورود به هر سایتی از رتبه الکسا مطلع شوید و اطلاعات مربوطه مانند سرعت وب سایت مورد نظر و .. را مشاهده خواهید کرد.

ابزارهای الکسا

نوار ابزار الکسا

ویجت Alexa را در وب سایت نصب کنید

درست است که نصب نوار ابزار الکسا باعث بهبود رتبه شما در الکسا می شود ، اما باید توجه داشت که همه کاربرانی که می خواهند به وب سایت شما وارد شوند از این نوار ابزار استفاده نمی کنند ، بنابراین نمی توانند وضعیت سایت شما را در الکسا نمایندگان. برای حل این مشکل ، توصیه می شود ویجت الکسا را ​​در سایت خود نصب کنید ، بدون شک این امر باعث کاهش قابل توجه رتبه الکسا در سایت شما می شود.

تولید محتوای منحصر به فرد

ایجاد محتوای منحصر به فرد می تواند بسیار ارزشمند باشد زیرا ارتباط بین شما و کاربران شما را افزایش می دهد و در نهایت ترافیک کلی سایت را افزایش می دهد. موتورهای جستجو می خواهند محتوای منحصر به فرد و منحصر به فرد را در سایت ها مشاهده کنند. علاوه بر این ، Google کیفیت محتوا را بر اساس میزان منحصر به فرد بودن آن محاسبه می کند. در نتیجه ، یکی از ترفندهایی که می تواند رتبه تضمینی الکسا را ​​کاهش دهد ، تمرکز بر روند ایجاد محتوا برای سایت شما است.

به طور مرتب محتوا تولید کنید

ایجاد محتوای منظم همچنین رتبه الکسا را ​​در کوتاه ترین زمان تضمین می کند. البته وب سایتی که در تولید محتوای خود نظم داشته باشد و در تولید محتوای خود ساختار خاصی داشته باشد ممکن است شاهد کاهش رتبه الکسا باشد. بنابراین ، اگر محتوا به طور منظم در سایت شما منتشر نمی شود ، نمی توانید ترافیک بیشتری از موتورهای جستجو دریافت کنید.

  دلیل تغییر عنوان سئو در سال 2021

مطالب خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید

در حال حاضر ، اکثر مردم از طریق شبکه های اجتماعی موجود به فضای مجازی متصل می شوند. برای این کار کافی است کاربران خود را به خوبی بشناسید و همچنین انواع شبکه های اجتماعی مورد علاقه آنها را شناسایی کنید. سپس باید محتوایی را که می خواهید به طور منظم تولید کنید ، با یک استراتژی خوب در این شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آخرین کلمه

ضمانت رتبه الکسا امروزه به یکی از دغدغه های صاحبان وب سایت تبدیل شده است ، اما نگران نباشید زیرا می توانید به راحتی این کار را به موسساتی که در این زمینه تجربه دارند واگذار کنید. خوشبختانه مجموعه های زیادی وجود دارد که می توان آنها را به عنوان سیستمی برای ارائه خدمات برای افزایش ترافیک وب سایت و بهبود رتبه الکسا در نظر گرفت تا بتوانند با ضمانت رتبه الکسا را ​​در وب سایت شما کاهش دهند.

سوالات متداول

1رتبه الکسا چیست؟

رتبه الکسا نوعی سیستم رتبه بندی است که توسط وب سایت alexa.com ارائه و مدیریت می شود و وظیفه اصلی آن محاسبه و اعلام تعداد بازدید از سایت های مختلف است.

2چرا باید رتبه الکسا را ​​در سایت پایین بیاورم؟

اگر از نظر مصرف کننده رتبه الکسا خوبی دارید ، وب سایتی دارید که کاربران زیادی را جذب می کند و اعتماد زیادی دارد ، بنابراین می توانید کاربران خود را به مشتری تبدیل کنید.

3چگونه می توانیم رتبه الکسا را ​​در وب سایت خود کاهش دهیم؟

اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی ، تولید محتوا به روش منظم و منحصر به فرد و نصب و استفاده از نوار ابزار الکسا از رایج ترین اما موثرترین روش هایی است که می توانید رتبه الکسا را ​​در سایت خود کاهش دهید.

محتوای مرتبط با الکسا

دیدگاهتان را بنویسید