میزان ترک تحصیل چقدر است؟ – SEO هوشمند

پس از مدت کوتاهی که وارد دنیای شبکه و SEO شده اید ، درصد bonce را می شنوید که در این مقاله قصد داریم پاداش ، عملکرد و …
نرم افزاری که بر ترافیک و وضعیت سایت نظارت می کند ، معمولاً به BensRate گزارش می دهد. خدماتی مانند الکسا alexa.com Google Analytics خدمات و نرم افزاری است که نرخ ترک تحصیل را ارائه می دهد.

دانلود

مفهوم نرخ ترک تحصیل:
میزان ترک تحصیل قبل از ظهور وب و اینترنت استفاده می شد. معنای لغوی کلمه bounce به معنای غلبه بر موانع و بازگشت است ، به عنوان مثال ، یک فروشنده در یک فروشگاه کار می کند و مشتری وارد فروشگاه خود می شود ، برخی از پنجره ها و کالاها را می بیند و بدون تعامل با فروشنده از فروشگاه خارج می شود. این احتمال وجود دارد که در واقع یک برگشتی رخ داده باشد و گویی مشتری پس از ورود به فروشگاه و سپس خروج از دیوار به دیوار برخورد کرده است. فروشنده مطمئناً از هر مشتری که وارد فروشگاه می شود انتظار خرید ندارد ، اما خروج مشتری از مشتری بدون تعامل و بررسی کالا چندان جالب نیست. اگر تعداد این نوع مشتریان افزایش یافته است ، بهتر است دلیل آن را بپرسید و تحقیق کنید. این رفتار مشتری در اصل یک مثال عالی از جهش است. اگر فروشگاه یا مغازه دارید ، می توانید میزان ترک تحصیل را به دو روش تعیین کنید.

ممنوعیت های موجود در فروشگاه: چند درصد از خریداران و مشتریان پس از ورود به فروشگاه بدون هیچ گونه تعامل با فروشنده از فروشگاه خارج می شوند و فقط کالا را می بینند و می بینند؟ ممنوعیت های مربوط به محصول: چند درصد از مشتریان پس از مشاهده و بررسی محصول بدون هیچ گونه کلمه یا س questionsالی از فروشگاه؟ بدون شک ، میزان ترک محصول با فروشگاه متفاوت است.

با این مقدمه به سراغ تعریف میزان ترک تحصیل در وب و اینترنت می رویم که ابتدا به چند نکته مهم در این زمینه اشاره می کنیم.
کاهش میزان ترک تحصیل یک رویداد خوب و لذت بخش است ، که نشان می دهد روابط بازدیدکنندگان با شما عمیق تر شده است.
میزان ترک تحصیل کسب و کار خود را با صنعت خود بسنجید. به عنوان مثال ، اگر شما یک بانک هستید ، نرخ ترک تحصیل را با سایر بانک ها مقایسه کنید یا میزان ترک یک وبلاگ را با سایر وبلاگ ها مقایسه کنید.
میزان ترک تحصیل همیشه و همه جا مفید نیست. هر شاخص و آماری می تواند به همان اندازه مفید و مضر باشد.

  چه چیزی به سئو آسیب می رساند؟ آسیب به سئو

در حقیقت ، میزان ترک تحصیل یک کلمه و اصطلاح در بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین است و درصد کاربرانی را نشان می دهد که پس از ورود به سایت و بازدید از آن سایت را ترک می کنند تا سایت برای کاربران جذاب و ناخوشایند شود. میزان ترک تحصیل را کمتر کنید ، بهتر است. اگر میزان ترک تحصیل زیاد باشد ، در واقع این بدان معناست که بازدیدکنندگان و بازدیدکنندگانی که وارد سایت می شوند و اقامت در سایت را برایشان جذاب نمی دانند و تشویق می شوند که صفحات دیگر سایت را ترک کرده و به سرعت آن را ترک کنند.

میزان ترک تحصیل چقدر است؟
میزان ترک تحصیل در اصل درصد مخاطبانی است که بدون هیچ پیوندی وارد سایت می شوند و از سایت خارج می شوند و روی گزینه ای مانند: منوی سایت ، بیشتر بخوانید و .. کلیک کنید. در اصل دین به این معناست که هر نرم افزاری را که در سایت خود نصب می کنید برای آمار ، هیچ گونه تعامل بین مخاطبان و کاربران سایت را ثبت نکرده است.
بازدیدها از این طریق معمولاً محدود به صفحه ای است که کاربر وارد کرده است و کاربر دیگر صفحات را نمی بیند. نرخ خروج معیار اندازه گیری کیفیت محتوای صفحه و علاقه کاربران به پیوندها به سایت شما است.

سرعت خروج و SEO
بسیاری از مطالعات و مطالعات در مورد تاثیر میزان ترک تحصیل بر سئو طراحی سایت به گونه ای است که ما انتظار نداریم گوگل از پلتفرم هایی مانند Google Analytics برای رتبه بندی سایت استفاده کند. زیرا پیاده سازی و شبیه سازی میزان ترک تحصیل برای گوگل کار سختی نیست. به طور کلی ، از نظر SEO ، تمام نکات سایت باید باشد سئو و بهینه سازی در نتیجه توجه به میزان ترک تحصیل سایت به بهینه سازی بیشتر و بهتر سایت کمک می کند.

میزان ترک تحصیل بسته به هدف ایجاد و ایجاد صفحات وب خوب و بد است. به عنوان مثال ، اگر هدف از ایجاد یک صفحه فقط اطلاعات باشد ، میزان بالای ترک تحصیل چندان بد نیست. اگر هدف از ایجاد یک صفحه شناسایی و تعامل با کاربران و مخاطبان باشد ، میزان بالای ترک تحصیل چیز خوبی نیست. به عنوان مثال ، هدف شما این است که یک کاربر را مجبور کنید مطالب و خبرنامه های سایت خود را در صفحه ای از آن سایت به اشتراک بگذارد. اگر صفحه مورد نظر شما دارای نرخ پرش بالایی است ، باید سعی کنید صفحه را بهینه کنید ، می توانید با کاهش کلمه اشتراک گامی م effectiveثر بردارید. همچنین اگر کاربر و مخاطبان را با تبلیغات جعلی به سایت جذب کنید ، دور از ذهن نیست که کاربر پس از ورود به سایت ، سایت را ترک کند و انتظارات خود را نبیند.

  سفارش ایجاد محتوا | خدمات تولید محتوا سفارش سایت تولید محتوا

از سوی دیگر ، اگر ابتدا هدف صفحه ایجاد شده را به وضوح مشخص کرده و اقدامات مناسبی را برای جذب کاربر انجام دهید ، بدون شک میزان خروج از صفحات سایت شما پایین خواهد بود. به طور کلی ، میزان ترک تحصیل معیار موفقیت سایت است. به عنوان مثال ، اگر برای سئو و بهینه سازی شما طراحی کرده و تغییراتی در سایت ایجاد کرده اید و با میزان ترک تحصیل روبرو شده اید ، بنابراین ایجاد تغییرات و طراحی مجدد یک مشکل است.

سایت های زیادی وجود دارند که میزان ترک تحصیل آنها به طور غیرمعمول پایین است ، که برای شما زنگ خطر است ، که عمدتا نقصی در پیاده سازی Google Analytics نشان می دهد. عوامل متعددی بر میزان ترک تحصیل سایت تأثیر می گذارد ، در این صورت ممکن است گوگل در پیاده سازی خطا کرده و آن را به عنوان مشارکت در سایت در نظر بگیرد.

چگونه می توان میزان ترک تحصیل را کاهش داد؟
تنها راه افزایش کاربر ، مخاطب و کاهش میزان ترک تحصیل سایت بهبود و جذاب سازی صفحات سایت است که از دو منظر ، از دیدگاه صفحه سایت قابل مشاهده است ، از نظر منبع ترافیک.. این را باید از نظر انتظارات مخاطبان و کاربرانی که وارد سایت شما می شوند در نظر گرفت ، به عنوان مثال ، شما در صفحه ای از سایت تبلیغات می کنید و از طریق آن میزان ورود و خروج سایت شما افزایش یافته است. آنها کلیک کردند ، اما انتظارات آنها برآورده نشد و آنها به سرعت سایت را ترک کردند. در چنین مواردی ، شما باید تبلیغ خود را مرور کرده و دقیقاً مطابق آنچه در صفحات سایت شما وجود دارد مطابقت داشته باشید ، به طوری که کاربرانی که به دنبال این هدف هستند وارد سایت شما شوند و میزان ترک تحصیل در سایت شما کاهش یابد. وقتی صفحه انتظارات مخاطبان و کاربران را برآورده می کند ، اما میزان ترک تحصیل همچنان بالا است ، باید به صفحه توجه بیشتری داشته باشید.

  آیا محتوای تکراری برای سئو مضر است؟ سئو ، سایت سئو

محتوای استفاده شده در سایت چقدر ارزشمند و م effectiveثر است؟ آیا پیوندهای داخلی به صفحات مربوطه می رسد؟ آیا کار با منوی سایت آسان است؟ و…. این یکی از مواردی است که هنگام بهینه سازی صفحات سایت باید به آن توجه کنید. مواردی که برای کاهش میزان ترک تحصیل باید به آنها توجه کنید ، بهینه سازی محتوا ، خوانایی محتوا ، عدم استفاده از پنجره های بازشو و غیره است که در زیر برخی از آنها را توضیح می دهیم.

بهینه سازی محتوا
یکی از راههای کاهش ترک تحصیل ، بهینه سازی محتوای خود است. وقتی از محتوای با کیفیت و ارزشمند در سایت خود استفاده می کنید ، کاربران و مخاطبان خود را تشویق می کنید تا به دیدن صفحات دیگر سایت خود ادامه دهند. اگر سایت شما فروشگاهی است که در آینده اعتماد مخاطبان شما را جلب می کند و نام تجاری شما را نشان می دهد. بسیار مهم است که محتوا مطابق خواسته های کاربر باشد. اگر سایت شما یک سایت فروشگاهی است ، استفاده از اخبار پزشکی در آنجا جایی ندارد ، اگر چنین اشتباهی را مرتکب شوید ، میزان ترک تحصیل سایت شما افزایش می یابد.

مطالب را بخوانید
خوانایی آن علاوه بر بهینه سازی محتوا ، تأثیر بسزایی در کاهش میزان ترک تحصیل دارد. بسیاری از سایتها دارای اطلاعات زیادی در خود متن هستند ، اما اگر به درستی نگارش نشده و نحوه ارائه آن به مخاطب ارائه شود ، کاربران علاقه ای به خواندن و پیگیری سایر صفحات سایت شما از دست خواهند داد. به خاطر داشته باشید که برای ایجاد محتوای با کیفیت و خواندنی ، از متن ، تصاویر ، عناوین مناسب و موارد دیگر استفاده کنید.

از پنجره های بازشو استفاده نکنید:
یک پنجره بازشو باعث فرار کاربران سایت می شود. پنجره های بازشو هیچ تاثیری جز حواس پرتی کاربران ندارد. این پنجره ها باید در مکان مناسب استفاده شوند و استفاده از آنها حداقل باشد.

در نهایت ، میزان ترک تحصیل معیاری از میزان موفقیت شما در تلاش های بازاریابی آنلاین است. با استفاده از این معیار ، می توانید دریابید که تا چه حد نیازهای کاربران را برآورده کرده اید. بنابراین می توانید از پارامتر dropout استفاده کنید تا دریابید کدام صفحه نیاز به بازبینی دارد و زمان بیشتری را می طلبد. برآوردن نیازهای کاربران ، جذاب کردن محتوا و صفحات منجر به ایجاد یک سایت عالی می شود و بر هیچکس پوشیده نیست که سایت رتبه بهتری کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید