اما اجرای موارد گفته شده ممکن است زمان زیادی در حد چندین ماه نیاز داشته باشد، بنابراین ادمین سایتتان می بایست مراحل را قدم به قدم و طبق برنامه ای که داده می شود اجرا کند و می بایست صبور باشید، زیرا ممکن است برای بعضی کلمات کلیدی تا 6 ماه یا 1 سال طول بکشد تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. در زیر برخی از نمونه کارهایی که در مدت کمتر از 6 ماه به نتایج برتر گوگل با مشاوره مناسب رسانیدم را برای شما مثال میزنیم . خیلی از کاربران مدت ها برای سایتشان زحمت می کشند، تلاش می کنند و وقت میگذارند، اما به نتیجه مطلوبی در نتایج گوگل نمی رسند، و بعد از اینکه سایتشان را بررسی می کنم می بینم خیلی از راه ها را اشتباه رفته اند و خیلی از کارهایی که انجام داده اند دقیقا به ضرر رتبه سایتشان بوده… در صورتیکه فردی به امر سئو آشنا نباشد ، ممکن است استراتژی های نامناسبی را تدوین نموده که منجر به “سئوی کلاه سیاه” گردد .این سئو ممکن است برای مدت زمان اندکی کاربردی باشد ، اما در دراز مدت موجب بن شدن سایت شما خواهد شد .اما استراتژی مناسب استراتژی است که ” سئوی کلاه سفید” نام دارد .این استراتژی ممکن است شما را در مدت زمان بلندتری به هدف برساند اما در طولانی مدت سایت شما را نسبت به رقبا افزایش رتبه داده و ماندگاری بیشتری نسبت به سئوی کلاه سیاه دارد .بنابراین چیدن یک استراتژی صحیح جز از عهده مشاور سئو ساخته نیست و در غیر اینصورت صدمات جبران ناپذیری بر پیکیره سئوی وبسایت وارد میکند .

از طریق مشاور سئو می توانید تمام پروسه سئو سایت تان را با خیال راحت تحت نظر یک متخصص سئو پیش ببرید. تنها در این حالت است که تمام افراد حاضر در این فرآیند، به یک درک واضح و دقیق از ماموریت فعلیشان رسیده، موارد منطقی و قابل دستیابی را تشخیص داده و در نهایت در این راستا فعالیت خواهند کرد. گروه مشاوره سئو باید با داشتن تفکر تحلیلی و انتقادی، بهینهسازی روابط موجود بین شبکههای اجتماعی با استفاده از محتوای ارزشمند، ایجاد محتوای مفید برای مدت زمان طولانی، موفقیت در رقابت شدید بین کسبوکارها، بررسی رفتار کاربران و تعامل صحیح با آنها را برعهده گرفته و همزمان با تمام این موارد، الگوریتم دائما در حال تغییر گوگل را نیز بررسی کرده و همزمان با تغییرات ایجاد شده، استراتژی خود را تغییر دهند و بتوانند سایت مشتری را در بالاترین رتبه ممکن قرار دهند. استفاده از روش کیفی مرور مطالعات مبانی نظری و نظریههای موجود مرتبط با موضوع پژوهش برای بازکردن ذهن پژوهشگر کیفی و گسترش وسعت میدان دید وی یاریدهنده است؛ بنابراین، نظریههای مهم در این موضوع بهصورت مختصر مرور میشود.

با وجود اینکه یک سری قوانین خاص در سئو وجود دارد که با رعایت آن ها شانس تان برای افزایش رتبه بیشتر می شود، اما باید بدانید هر سایتی با توجه به حوزه ی کاری خاص خودش می بایست موارد خاصی را رعایت کند و استراتژی سئو خاص خود را میطلبد، ممکن است روشی که برای یک سایت محتوا محور و آموزش محور جواب می دهد، برای یک سایت خدماتی جواب ندهد. سئو کار ماهر برای اینکه به خوبی یک سایت را بهینه کند باید شناخت خوبی نسبت به الگوریتم های گوگل داشته باشد، تا زمانی که دارد روی پروژه کار میکند بداند هر استراتژی را باید در کجا استفاده کرد که معمولا این الگوریتم ها در فرایند رتبه بندی سایتها استفاده میشود. یکی از مشکلاتی که معمولا در مشاوره های امیر قمصری دیده می شود، اشتباه وبمسترها در انتخاب کلمه کلیدی سایتشان است و او همواره در تلاش است تا به افراد کمک کند تا بهترین اقدام را در این زمینه داشته باشند.

اینکه محصولات و خدمات چگونه در سایت معرفی شوند و مهمتر از آن توسط مخاطب هدف شما دیده شود از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از خدمات سایت همیار وب مشاوره در خصوص سئو است. در ادامه به یکی از الگوریتم های مطرح گوگل به نام پنگوئن اشاره ای خواهیم داشت و به شما می آموزیم که چگونه با یک مشاوره سئو خبره، می توانید با الگوریتم پنگوئن سایت خود را بالا بیاورید. یکی از مهمترین جنبههای یک استراتژی سئو موفق، برنامه ریزی و انطباق برنامه با اهداف کسب و کار شماست. کلاه خاکستری: یک تکنیک دیگر در آموزش سئو، تکنیک کلاه خاکستری است که نام آن برخی را به اشتباه می اندازد. با استفاده از این گزارش از طرف مشاوره سئو، تیم شما میتواند شروع به بهبود استراتژی های سئو و پیاده سازی آن به صورت هدفمند و اصولی کند. به همین علت است که کار مشاوره سئو، سخت و البته پویا است. ما به عنوان مشاور سئو چراغ راه و مسیر درست را به شما نشان می دهیم ولی هیچ تضمینی برای قرار گیری در رتبه 1 تا 5 گوگل وجود ندارد، چون کسب رتبه های برتر در گوگل به عوامل زیادی بستگی دارد و رسیدن شما به نتیجه مطلوب کاملا بستگی به میزان تلاش شما و میزان زمانی دارد که برای سایتتان صرف میکنید.