مشاوره بازرگانی – جواد یاسمی

قبل از شروع یک کسب و کار آنلاین، به چند جلسه نیاز دارید مشاوره کسب و کار برای اطلاع از چالش های پیش رو شرکت کنید. اگر نمی توانید راهی برای حل چالش ها پیدا کنید، کسب و کار شما محکوم به فنا است.

 • اگر تصمیم دارید یک صفحه اینستاگرام راه اندازی کنید، باید از چالش های آن آگاه باشید.
 • اگر می خواهید کانال تلگرام راه اندازی کنید باید برنامه ای برای ادامه داشته باشید.
 • اگر تصمیم دارید این کار را ارزان انجام دهید و پهنای باند کم را در معرض خطر قرار دهید، فقط در اشتباهید.
 • اگر قصد راه اندازی سایت خبری را دارید، باید از چالش های آن آگاه باشید.

چالش های سایت فروشگاه، سایت خبری، وبسایت شخصی، کانال تلگرام، صفحه تلگرام و …. متفاوت هستند و در این مقاله در وب سایت جواد یاسمی قصد داریم به شما اطلاع دهیم که قبل از شروع یک کسب و کار چه کارهایی باید انجام دهید. .

مشاوره کسب و کار چیست؟

مشاوره کسب و کار یا یک فرد یا یک تیم است که با کمک تیم خود کاستی های کسب و کار شما را بررسی می کند و سپس عواملی که باعث موفقیت کسب و کار شما می شود را می سازد و شما را از این عوامل آگاه می کند.

مشاوری که به خوبی از فراز و نشیب های کسب و کار آگاه باشد به راحتی می تواند بر چالش ها غلبه کند و کسب و کار را به موفقیت برساند.

3 عامل: انعطاف پذیری سازمان، ارائه سیستماتیک و در دسترس بودن نیروی انسانی متخصص و توانمند باعث می شود تا نقاط ضعف و قوت کسب و کار شناسایی و رفع شود.

اگر به تازگی یک وب سایت راه اندازی کرده اید و با دنیای سئو آشنایی ندارید، کسب و کار شما محکوم به شکست است. از هر 5 کسب و کار در 5 سال اول زندگی تجارت آنلاین، 4 کسب و کار به دلیل عدم اعتماد به مشاوره سئو شکست می خورند.

مشاور کسب و کار کیست؟

به فردی که در زمینه مشاوره تجاری فعالیت می کند، مشاور می گویند. او چندین سال تجربه دارد و بیشتر از یک مدیر یا رهبر تجاری با مسائل تجاری آشنا است.

مشاور بازرگانی

مشاور کسب و کار می تواند فردی یا تیمی باشد. مشاور کسب و کار باید بتواند به درستی با همه اعضای تیم ارتباط برقرار کند و بتواند برای کسب و کار مناسب برنامه ریزی کند.

  چرا صفحات آرشیو نویسنده ایندکس شده است؟ سئوی ایران

یک مشاور حرفه ای کسب و کار باید بتواند دید خوبی برای فروش در سئو داشته باشد و به سرعت با جنبه های مختلف کسب و کار آشنا شود.

یک استراتژی سئو توسعه دهید یکی از عوامل موفقیت و جذب بازدیدکننده است. اگر استراتژی سئو بدون برنامه اجرا نشود یا استراتژی محتوا به درستی اجرا نشود، کسب و کار محکوم به شکست است.

یک مشاور کسب و کار آنلاین برای اینکه یک فروشگاه اینترنتی به رتبه های بالای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکننده برسد، باید برنامه خاصی برای پیاده سازی سئوی فنی، استراتژی محتوا، تحلیل سلامت سایت، سئو خارجی، سئو داخلی و بازاریابی اجتماعی داشته باشد تا کسب درآمد کند. کار خود را داشته باشید

ویژگی های مشاور بازرگانی

اکنون که می دانید مشاوره کسب و کار چیست و مشاور کسب و کار کیست، باید بدانید شرکت هایی که مشاوره سئو و مشاوره کسب و کار ارائه می دهند باید چه ویژگی هایی داشته باشند.

ویژگی های مشاور کسب و کار عبارتند از:

 • سابقه همکاری با شرکت های معروف و بزرگ دارید.
 • برای داشتن تجربه کاری موفق
 • شما می دانید که چگونه راه حل و استراتژی مناسبی برای کسب و کار خود داشته باشید تا بودجه شما هدر نرود.
 • شما دانش و اطلاعات کافی در زمینه هر نوع کسب و کاری دارید.
 • برای موفقیت کسب و کار، کیفیت خوب را در کوتاه مدت و بلند مدت نشان دهید.
 • با کسب و کار و مدیران خود تعامل داشته باشید.

مزایای استخدام مشاور کسب و کار

مشاوران کسب و کار مشکلاتی را که باعث کاهش ترافیک سایت شده است پیدا کرده و راه حل های موثری برای افزایش آن و افزایش بازدید سایت ارائه می دهند.

یک مشاور تجاری استخدام کنید

مزایای استخدام مشاور کسب و کار عبارتند از:

  مشاور سئو حرفه ای کیست؟

تجربه های زیادی

مشاوران کسب و کار با توجه به دانش و مهارت های خود تاثیر زیادی در بهبود مشتریان تجاری شما دارند. آنها تا به حال تجربه زیادی دارند و در مقایسه با افراد مبتدی، از کوچکترین جزئیات نیز برای موفقیت کسب و کار شما استفاده می کنند.

پس انداز کنید

اگر از هیچ مشاوره ای استفاده نمی کنید، باید هزینه زیادی بپردازید تا بتوانید کسب و کار خود را بهبود بخشید.

هنگامی که یک مشاور کسب و کار Carbold را استخدام می کنید، می توانید به راحتی محتوا را در یک برنامه منظم منتشر کنید. بهبود رتبه مطالب منتشر شده در موتورهای جستجو، برنامه ها و …; بینش و تجربه مشاور باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

صرفه جویی در زمان

اگر تصمیم دارید با کلمات کلیدی جستجو کنید؛ محتوای مفید برای انتشار در کسب و کار خود پیدا کنید و آن را منتشر کنید، باید زمان زیادی را برای این تصمیم صرف کنید.

استخدام یک مشاور تجاری قوی می تواند با ارائه بهترین کلمات کلیدی و بهترین زمان برای انتشار محتوا در زمان شما صرفه جویی کند.

چالش ها را شناسایی کنید

مشاور به راحتی چالش هایی را که کسب و کار را مردد می کند شناسایی می کند و برای موفقیت در کسب و کار تلاش می کند.

مشاوران حرفه ای تصمیمات احساسی نمی گیرند و بر اساس داده هایی که به مسائل حساس تجاری مربوط می شود تصمیم می گیرند.

سفارشی سازی

صدها راه حل برای جذب بازدیدکنندگان از یک کسب و کار وجود دارد و مشاور کسب و کار با توجه به نیاز کاربر بهترین راه حل را برای بهبود بازدیدهای تجاری شما انتخاب می کند.

چرا به مشاوره تجاری نیاز داریم؟

یک استارت آپ به یک مشاور با تجربه برای شناسایی اشتباهات تیم شما نیاز دارد. وضعیت کسب و کار خود را بررسی کنید؛ برای رشد کسب و کار خود تلاش کنید؛ موانع کسب و کار خود را شناسایی کرده و ایجاد کنید و سعی کنید آن موانع را شناسایی کرده و موانع را برای بهبود کسب و کار خود برطرف کنید.

  بازاریابی برای نظرات فراتر از انتظارات کاربر و گوگل است

به دلایل زیر به یک مشاور تجاری نیاز دارید:

 • چالش های پیش روی خود را شناسایی کنید و فرصتی عالی برای موفقیت کسب و کار خود ایجاد کنید.
 • موانع سر راه اهدافتان را شناسایی کرده و به شما هشدار می دهد.
 • افراد مسئول، متعهد و توانمند را برای کسب و کار خود استخدام کنید.
 • بازار هدف را درک کنید و در مورد داده ها برای جذب مشتری تحقیق کنید، نه اینکه بر اساس رویاهای شخصی تصمیم بگیرید.
 • کاهش هزینه های کسب و کار.
 • خطرات و مشکلات احتمالی را شناسایی کرده و آنها را از بین ببرید.

از کجا مشاور کسب و کار استخدام کنیم؟

اگر به تازگی یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کرده اید و با دنیای سئو، جذب مشتری هدفمند، موفقیت و ورودی موتور جستجو آشنایی ندارید، می توانید یک مشاور تجاری استخدام کنید مسئولیت کسب و کار خود را به راحتی به یک فرد واجد شرایط در دنیای سئو محول کنید.

مشاور کسب و کار اینترنتی

در مقام مقایسه، شما که به یک مشاور اعتماد دارید و شخص دیگری که مشاور استخدام نمی کند، زودتر از دیگری موفق خواهید شد. زیرا مشاوران کسب و کار تجربه آزمون و خطا را دارند اما این فرد فقط آزمون و خطا است و کسب و کارش ممکن است شکست بخورد.

بنابراین با استخدام مشاور کاربلد سود بیشتری به دست می آورید. برای سئو و مشاوره کسب و کار می توانید از جواد یاسمی کمک بگیرید.

جواد یاسمی بیش از 7 سال تجربه در دنیای سئو و جذب مشتری دارد و شما می توانید با خیال راحت مسئولیت انتشار محتوا، جذب مشتری و … کسب و کار خود را به تیم بر عهده بگیرید. خبر خوب ولش کن.

آخرین کلمه

کلید موفقیت در کسب و کار آنلاین کمک گرفتن از یک مشاور کسب و کار است. اگر از مشاوره کسب و کار استفاده نکنید، اشتباهات و شکست های شما بیشتر می شود.

با استخدام مشاور سئو امروز می توانید به صفحه اول موتورهای جستجو راه پیدا کنید.