طراحی سایت ارزان در تهران

طراحی سایت ارزان چیست؟

سوالی بسیار رایج و رایج که پاسخ دادن به آن اصلا آسان نیست. دلیل آن هم این است که طراحی سایت یک کار تخصصی است و نمی توان قیمت خاصی را تعیین کرد. در حقیقت طراحی سایت ارزان بستگی به این دارد که شما چگونه سایت را مشاهده می کنید و چقدر می خواهید برای آن هزینه کنید. برای شخصی که می خواهد وب سایت خود را ایجاد کند، 5000000 تومان می تواند هزینه زیادی داشته باشد، اما همین مبلغ برای شخص دیگری طراحی ارزان به نظر می رسد. اگر می خواهید سایت خود را با قیمت پایین طراحی کنید و سایتی با رابط کاربری خوب داشته باشید، از مشاور سئو ایران کمک بگیرید.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

وب سایت شما مهمترین ابزار بازاریابی است. این ابزار اولین چیزی است که مشتریان شما باید بتوانند به راحتی با آن در هنگام ورود به سیستم ارتباط برقرار کنند. اکثر مشاغل امروزی اهمیت بازاریابی اینترنتی و تعداد سایت ها روز به روز در حال افزایش است. با گذشت زمان، سایت ها سریع تر، زیباتر و سازگارتر با موبایل خواهند شد. بسیاری از مدیران کسب و کار به دنبال راهی برای کاهش هزینه طراحی وب سایت خود هستند تا وب سایت خود را طراحی کنند. این در واقع هزینه را افزایش می دهد زیرا طراحی سایت نیاز به یک متخصص دارد.

هزینه های طراحی سایت

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

طراحی سایت ارزان از صفر تا صد

اکثر شرکت ها نمی دانند چگونه برای سایت خود بودجه بندی کنند و سردرگم هستند. دلیل افزایش هزینه های طراحی سایت ارتباط مستقیمی با افزایش تقاضا دارد. زمانی که اینترنت آمد، شرکت ها اهمیت وب سایت را نمی دانستند، بنابراین هرگز از پرداخت هزینه واقعی طراحی سایت راضی نبودند. اما امروزه یکی از ملزومات هر کسب و کاری داشتن وب سایت است و به همین دلیل مدیران به دنبال آن هستند شرکت طراحی سایت ارزان می چرخند. پیشنهاد ما به این مدیران و تمامی کسانی که می خواهند وب سایت خود را با بودجه کم طراحی کنند این است که قبل از هر بازاریابی ابتدا از مشاوران سئوی ایرانی کمک بگیرند.

  افزونه Yoast ؛ قاتل محتوای وب فارسی!

عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت

اما افزایش تقاضا تنها عامل موثر بر هزینه طراحی سایت نیست. امروزه، هر سایت طراحی شده باید سازگار با موبایل بوده و دارای UX و رابط کاربری خوبی باشد. داشتن یک وب سایت بهینه و سئو کار بسیار دشواری است. سایتی که قرار است طراحی شود باید دارای سرعت بارگذاری مناسب، تجربه کاربری و قابل قبول باشد. بنابراین طراحان وب باید از تکنیک های جدیدتری استفاده کنند تا سایت در حال طراحی دارای ویژگی های ذکر شده باشد.

هزینه های طراحی مجدد وب سایت

طراحی مجدد سایت یا طراحی مجدد سایت بسیار ارزان است. البته به خاطر داشته باشید که اگر طراحی سایت ارزان می خواهید، نباید کیفیت را فدای کیفیت کنید. زیرا صرف هزینه بسیار کم برای طراحی سایت مشکلاتی را برای شما ایجاد می کند تا به سایت مورد نظر خود برسید و قطعا در آینده با مشکلات سئو مواجه خواهید شد. خرید قالب آماده و نصب آن بسیار ساده است و طراحی سایت ممکن است ارزان به نظر برسد اما بدون امکان کدنویسی قطعا سایت آنطور که شما می خواهید ساخته نمی شود. هزینه طراحی مجدد سایت امروزه بین 2,000,000 تا 4,000,000 تن است.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

هزینه طراحی سایت وردپرسی

امروزه بیش از 45 درصد از وب سایت ها در سراسر جهان از وردپرس استفاده می کنند. طراحی سایت وردپرس این بسیار منطقی است و یک طراحی وب سایت ارزان است. اما هزینه طراحی سایت وردپرس چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه طراحی سایت بسته به نیاز طراحی و توسعه کسب و کار متفاوت است. اما میانگین هزینه طراحی سایت ارزان وردپرس بین 3,000,000 تا 5,000,000 جلد است. البته این قیمت به شرکت یا متخصصی هم بستگی دارد که کار طراحی سایت را به او می سپارید. دانلود و نصب وردپرس برای همه رایگان است، پس وردپرس از کجا آمده است؟

  بهبود cx از طریق SEO - 3 تکنیک برای بهبود cx

وردپرس یک نرم افزار متن باز است که به شما امکان نصب آن را در هر نوع سایتی می دهد. هزینه طراحی سایت ارزان در تهران با وردپرس به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

  • میزبان
  • نام دامنه
  • پلاگین ها
  • قالب وب سایت

میلیون ها قالب رایگان برای سایت های وردپرسی وجود دارد، اما باید در نظر داشت که اگر می خواهید سایت خود را شخصی سازی کنید، بهتر است از قالب های رایگان استفاده نکنید. افزونه های رایگان بی شماری برای سئو وردپرس وجود دارد، اما بهتر است برای بهره مندی از امکانات نسخه اصلی، افزونه های اصلی Just و Rank Meth را خریداری کنید. بهتر است طراحی سایت را از ابتدا با در نظر گرفتن بودجه خود شروع کنید تا در صورت پیشرفت نیازی به هزینه بیشتر نداشته باشید.

طراحی وب سایت

طراحی سایت در تهران

نتایجی که اظهار شده

اگر بودجه کمی برای طراحی سایت تجاری دارید، ما طراحی سایت ارزان با وردپرس را پیشنهاد می کنیم که هزینه آن بسیار کمتر از سایر عناصر است. اما بهتر است از ابتدا سایت وردپرسی خود را با بودجه مناسب طراحی کنید و با خرید قالب های سفارشی سایت را ایجاد کنید. هزینه طراحی سایت وردپرس سفارشی می تواند بیشتر باشد که بسته به عوامل دخیل متفاوت است.

شرکت های زیادی هستند که با طراحی سایت سروکار دارند و قیمت آنها نیز متفاوت است. شرکت ایران سئو بهترین سایت را با کمترین قیمت طراحی می کند و نکته مهم برای این شرکت این است که شما نیز می توانید سئو سایت خود را به این شرکت بسپارید یعنی با سئو ایران می توانید سایت خود را با کمترین قیمت طراحی کنید. و آن را بپوشانید Google Home دیدن همچنین می توانید نمونه کارهای طراحی سایت را در لینک زیر مشاهده کنید.

  سئوی وردپرس آسانتر است یا قابل برنامه ریزی؟

نمونه طراحی سایت ایران سئو

سوالات متداول در مورد طراحی سایت ارزان

1یک طراح وب چه کاری انجام می دهد؟

یک طراح وب با مهارت های فنی و برنامه ریزی صفحات وب را ایجاد و رمزگذاری می کند و وب سایتی را ایجاد می کند که نیازهای مشتریان را برآورده کند. با بهبود ظاهر سایت و جلوه های گرافیکی، بهره وری سایت نیز بهبود می یابد.

2چگونه طراحی سایت را یاد بگیریم؟

برای یادگیری طراحی سایت، باید اصول HTML و CSS را یاد بگیرید، رابط کاربری را بدانید و تایپوگرافی را بدانید.

3برای ایجاد یک وب سایت چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه ایجاد و طراحی وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. اما در مجموع برای طراحی و ایجاد سایت وردپرسی باید بین 2000000 تا 5000000 تومان هزینه کنید.