سفارش ایجاد محتوا | خدمات تولید محتوا سفارش سایت تولید محتوا

سفارش تولید محتوا برای سایت یکی از خدمات تیم تولید محتوا SEO است. همانطور که می دانید ، محتوا یکی از مهمترین بخشهای یک سایت و سئو است و این عبارت نشان می دهد که محتوا پادشاه است. تولید محتوا یک کار بسیار تخصصی است و نیاز به دانش و تجربه در این زمینه دارد. البته منظور ما تولید محتوا ، تولید محتوای بهینه و مستند برای سایت است که می تواند هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو مفید بوده و سئوی سایت شما را بهبود بخشد.
بسیاری از مدیران وب سایت به دلیل مشغله زیاد و کمبود وقت یا عدم وجود محتوای متناسب با SEO قادر به ایجاد محتوای کامل برای سایت خود نیستند ، در این صورت تیم ما به نجات رسید. و برای آنها محتوای خاص و اصولی ایجاد می کند و در سایت خود قرار می دهد. تیم محتوای سئو متشکل از تولیدکنندگان محتوا است که هر کدام محتوای تخصصی را در یک دسته می نویسند و این به شما امکان می دهد مطالب تخصصی و مفیدی را برای کاربران خود دریافت کنید.
تیم نگارش محتوای ما متشکل از 2 نفر برای بهینه سازی محتوا از نظر SEO ، و همچنین کیفیت سایت در شرکت و ده ها تولید کننده محتوا از راه دور است. بیشتر مطالب ما توسط دانشجویانی ارائه می شود که علاوه بر متخصص بودن ، در زمینه فعالیت شما تحصیل می کنند تا به روز باشند.

مراحل تولید محتوا

رویه تیم تولید محتوا این است که به منظور سفارش تولید محتوا ، از طریق کانال های ارتباطی موجود در سایت یا فرم در انتهای این صفحه ، عناوینی که برای محتوا نیاز دارید و میزان محتوایی که هر یک به آن نیاز دارید ، به ما اطلاع می دهد. سپس هزینه و زمان مورد نیاز برای ایجاد محتوای موردنظر را به شما می گوییم و در صورت موافقت ، آن را به یک نویسنده محتوای متخصص در این زمینه ارجاع می دهیم. پس از ایجاد محتوا ، نویسنده محتوا آن را به عنوان یک فایل Word به تیم بهینه سازی محتوا ارسال می کند و در این مرحله محتوای تولید شده از نظر منحصر به فرد بودن (کپی نشده) و سپس بر اساس کلمه کلیدی بررسی می شود. در آنها محتوا به صورت یک فایل Word به شما تحویل داده می شود ، اما در صورت نیاز ، می توانیم محتوای سایت شما را بارگذاری کرده و کارهای SEO دیگری را روی آن انجام دهیم.
تجربه چندین ساله ما نشان می دهد که با ایجاد محتوا و قرار دادن مطالب کاربر پسند و بهینه شده برای موتورهای جستجو ، می توانید به طور کلی سایت خود را در مدت کوتاهی بهبود بخشیده و همچنین کاربران سایت را به مشتریان خود تبدیل کنید. بنابراین ، بیشترین اهمیت را به محتوای سایت خود بدهید ، زیرا محتوا تنها عامل سئو است که همیشه مهمترین موتور جستجو است و از طرف دیگر ، استفاده از محتوای بد و کپی می تواند جریمه ، تنزل رتبه و حتی سایت را حذف کنید. نتایج را جستجو خواهید کرد.
به خاطر داشته باشید که تیم SEO SEO به طور حرفه ای روی محتوای SEO تمرکز می کند و محتوای ویدئویی ، پادکست یا سایر اشکال تولید محتوا را تولید نمی کند.

  تاثیر ساختار URL بر سئو

هزینه تولید محتوا

هزینه و زمان سفارش تولید محتوا بسته به نوع محتوا متفاوت است و هرچه محتوای شما تخصصی تر باشد ، نوشتن آن بیشتر طول می کشد و بنابراین هزینه آن نیز بیشتر می شود. ایجاد محتوا دارای دسته بندی های مختلفی از جمله مقالات ، محصولات ، خدمات ، اخبار و … می باشد که هریک هزینه های متفاوت و متغیری دارند ، اما تیم ما سعی کرده است با کمترین هزینه محتوای با کیفیتی را برای شما فراهم کرده و در دسترس قرار دهد. برای دریافت استعلام در مورد هزینه تولید محتوا ، می توانید از فرم زیر کمک بگیرید یا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان تولید محتوا تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید.
تیم ایجاد محتوای سئو سعی می کند مطالب حرفه ای و مرتبط را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد. مفتخریم به عنوان شرکتی اعلام کنیم که تقریباً یک دهه است که در زمینه SEO فعالیت می کند. دادن.

برای سفارش و درخواست هزینه تولید محتوا ، لطفاً فرم زیر را با دقت پر کرده و پیام رسانهای مورد نظر را برای دریافت استعلام قیمت ذکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید