زومیت سئو – سئو، سئو

تحلیل و بررسی سئو سایت زومیت

برای اینکه بتوانید دید کلی خوبی از سئو سایت زومیت داشته باشید، ابتدا باید بدانید که هدف این سایت چیست. زومیت سایتی است که سعی دارد اطلاعات مفید و کاربردی در مورد فناوری و فناوری اطلاعات در اختیار شما قرار دهد. سپس در صورت تمایل می توانید محصول را از زومیت با مقایسه قیمت ها خریداری کنید. چیزی که زومیت را محبوب کرد همین ترفند است مقایسه محصولات آنها با یکدیگر متفاوت هستند. او همچنین بلافاصله قیمت ها را نشان می دهد. مصرف کنندگان همیشه به دنبال مقایسه هستند و این باعث پیشرفت می شود زومیت سئو بوده است.

برای سایت محبوب زومیت

قبل از اینکه به بررسی تخصصی سایت زومیت سئو بپردازیم، باید بدانیم که این سایت در واقع دارای زمینه فروش است. در این راستا سئو سایت زومیت در حال پیشرفت است. در واقع فروشندگان بلافاصله قیمت ها را در سایت زومیت ثبت می کنند که باعث می شود سایت هزاران بار در روز به روز شود. این بدان معناست که این سایت چندین بار در روز از الگوریتم تازه سازی استفاده می کند که رمز موفقیت آن در سئو است.

وب سایت زومیت را مرور کنید

تحلیل سایت زومیت

بررسی سئو زومیت بر اساس اصول و قوانین سئو

هنگامی که وارد وب سایت زومیت می شوید، اطلاعات گسترده ای را خواهید دید. زومیت خود را به عنوان سایتی برای اخبار فناوری، آموزش، راهنمای خرید و بررسی معرفی کرد.

با کلیک بر روی مقاله ای که توجه شما را به خود جلب کرده و اطلاعات را مطالعه می کنید، متوجه می شوید که زومیت شما را به فروشندگان این محصول معرفی می کند تا با مقایسه قیمت ها، محصول را خریداری کنید. آنچه در مورد سئو زومیت قابل توجه است این است که از طرح بندی صفحه و سخت ترین الگوریتم ها پیروی می کند. او به دلیل تبلیغات گسترده خود سعی می کند کاربر را خسته نکند.

  پیوندهای خارجی برای ردیابی مقاله یا گنج جدید؟

یکی از نکات مهم برای سئو زومیت، انتخاب عناوین مناسب، تصاویر با کیفیت و بهینه و … می باشد. یکی از نکات سئو که در این سایت رعایت نمی شود، عدم استفاده از اسکیموها است.

چه عواملی باعث توسعه سئو زومیت شد؟

در بررسی سئو سایت زومیت لازم است دلایلی که منجر به بهبود سئو در این سایت شده و تبدیل این سایت به برند بیان شود. دلایل توسعه سئو در این سایت عبارتند از:

  • برآوردن نیازهای کاربران مهمترین عامل موفقیت تمامی سایت ها می باشد
  • مقایسه دقیق محصولات با یکدیگر
  • قیمت های فعلی و صحیح
  • بیشتر الگوریتم های گوگل را دنبال کنید
  • رابط کاربری بسیار ساده اما جذاب
  • این سایت در هر صورت ریسپانسیو می باشد.

وب سایت ux Zomit را بررسی کنید

در حین بررسی سئوی زومیت با یک ux منحصر به فرد سایت مواجه می شویم. این بدان معناست که ما به راحتی به هر چیزی که نیاز داریم دسترسی داریم. این سایت بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می کند. سایت ux یکی دیگر از عوامل مهم برای رشد سئو است.

بررسی سئوی محصولات در سایت زومیت

این سایت در بخش سئو محصولات نتیجه بسیار خوبی می گیرد، اما دارای معایبی نیز می باشد. در سایت زومیت نام محصول H1 است که درست است. اکثر مردم به دنبال قیمت محصول هستند و به محض رسیدن می توانند آن را ببینند. مشخصات فنی هر محصول به طور کامل مشخص شده است. زیرمجموعه هایی از مشخصات فنی نیز برای هر محصول آورده شده است. در واقع عاملی که منجر به توسعه سئو زومیت و محصولات آن شد، کسورات روزانه و ارائه قیمت های لحظه ای و مشخصات کامل محصول است که باعث افزایش دفعات کلیک در سایت می شود.

بررسی سئو محصولات زومیت

سئوی محصولات زومیت

نمایه زومیت در 1400

سرعت سایت در gtmetrix 3.1 ثانیه
سرعت سایت گوگل اسپید 1.8 ثانیه
رتبه جهانی الکسا 1362
رتبه کشور الکسا 64
اعتبار دامنه 50
اعتبار در صفحه 45
رتبه بندی هرزنامه 1%
زندگی دامنه بیش از 10 سال
  رتبه بندی پیکسلی چیست؟ سئو ایران

نتایجی که اظهار شده

به طور کلی می توان گفت که عمده ترین دلایل موفقیت این سایت ارائه اطلاعات در حجم بسیار زیاد و اجرای به روز رسانی های گسترده می باشد. این سایت در سال 1389 شروع به کار کرد و سایت زومیت در سال 1393 در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسید. زومیت برخلاف برخی از رقبای خود مانند ترب از رابط کاربری خوبی نیز برخوردار است و ظاهر سایت برای عموم بسیار جذاب است.

سوالات متداول

1چه عواملی باعث موفقیت سئو زومیت می شود؟

مهمترین عوامل موفقیت سئو زومیت پیروی از تمامی الگوریتم های گوگل، برندینگ و رفع نیازهای کاربران است.

2مهمترین مشکل سئو زومیت کجاست؟

مهمترین مشکل سئوی این سایت در قسمت محصولات است.

3چگونه با زومیت رقابت کنیم؟

برای رقابت با این سایت باید هزینه و زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید کم کم پشت سر رقبا و برندسازی با این سایت رقابت کنید.

سایت های سئو عالی را کاوش کنید