رتبه بندی پیکسلی چیست؟ سئو ایران

لیست موضوعات این درس

رتبه بندی پیکسلی چیست؟

رتبه بندی پیکسل به تعداد پیکسل بین موقعیت نمایش سایت شما در صفحه نتایج و بالای صفحه نتایج اشاره دارد. هر چه رتبه بندی پیکسل هرچه بیشتر باشید ، وب سایت شما در بالای صفحه دورتر و کمتر قابل مشاهده است. رتبه بندی پیکسل یک ویژگی منحصر به فرد است سکو Myposeo به گونه ای تدوین شده است تا اطمینان حاصل شود که شما درک واضح و دقیقی از رتبه بندی سایت های ارگانیک گوگل در موتور جستجو دارید.

همانطور که می دانید ، در بالای صفحه نتایج قابل مشاهده است ، تاثیر نرخ کلیک قابل توجهی دارد. هرچه بیشتر شما را ببینند ، احتمال اینکه کاربران روی سایت شما کلیک کنند و به اهداف تجاری شما برسند بیشتر است.

رتبه بندی پیکسل

رتبه بندی پیکسلی چیست؟

رتبه بندی چگونه است؟

رتبه بالاتر در نتایج جستجو به این معنی است که یک سایت نسبت به سایت های دیگر در صفحه جستجو رتبه بالاتری دارد و بنابراین آنلاین بهتر به نظر می رسد.

ارزش پیکسل ها برای رتبه بندی چقدر است؟

با آگاهی از موقعیتی که در Google دارید و ویژگی های SERP (تصاویر ، فیلم ها ، مقالات برتر ، قطعات و غیره) توسط کلمات کلیدی شما فعال شده است ، می توانید محتوای SEO خود را افزایش دهید تا رتبه بندی بالایی داشته باشید. مجموعه سایت.

همه شما درباره نمودارهای Google Pixel 4 و DXOMark شنیده اید. این جدیدترین تلفن هوشمند Google Pixel نیست ، بلکه شاخصی است که به شما کمک می کند رتبه واقعی سایت خود را در صفحه نتایج موتورهای جستجو کاملاً درک کنید.

پیکسل ایده آل برای رتبه بندی چیست؟

رتبه بندی پیکسل تعداد پیکسلی است که بین موقعیت وب سایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) و بالای صفحه وجود دارد. بنابراین هدف این است که کمترین رتبه بندی پیکسل ممکن را داشته باشیم ، یعنی. حداقل فاصله بین موقعیت نمایش سایت شما و بالای صفحه. زیرا به شما اطمینان می دهد که به بالای صفحه نزدیکتر هستید و بنابراین در SERP بهتر مورد توجه قرار می گیرید.

پیکسل ها روی صفحه دسکتاپ

تعداد پیکسل های استاندارد صفحه نمایش رومیزی و موبایل 800 پیکسل است ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

صفحه دسکتاپ پیکسل

پیکسل ها روی صفحه دسکتاپ

پیکسل در تلفن های همراه

پیکسل رتبه بندی ایده آل مقداری است که کمتر از 800 پیکسل باشد.

چگونه می توانید رتبه بندی پیکسل های سایت خود را تعیین کنید؟

تصویر بالای رابط سکو Taken Myposeo کلمات کلیدی را تا موقعیت پیکسل (px) آنها در صفحه نتایج موتور جستجو نشان می دهد.

ما رتبه بندی یا موقعیت پیکسل کلمه کلیدی دوم “کت و شلوار سفارشی” را با عبارت سوم “کت و شلوار” جمع آوری شده از صفحه نتایج روی میز کار مقایسه می کنیم.

    رتبه بندی سایت پیکسل

سایت پیکسل

از آنجا که حد نصاب 800 پیکسل است ، هر نتیجه ای در زیر حد نصاب به این معنی است که کاربران باید برای یافتن آن وب سایت خاص به پایین صفحه حرکت کنند و با جستجوی آن کلمه کلیدی در یک نگاه آدرس وب سایت را نبینند.

با در نظر گرفتن این نکته ، واضح است که “کت و شلوارهای سفارشی” با امتیاز پیکسل 4 917 پیکسل بسیار پایین تر از حد نصاب است و بنابراین در مقایسه با “کت و شلوار” با رتبه پیکسل 770 پیکسل در نقطه ضعف قرار می گیرد.

به زبان ساده ، این بدان معناست که فاصله بین بالای صفحه و URL “لباس” تنها 770 پیکسل است ، بنابراین بسیار بیشتر از URL “لباس سفارشی” است و بهتر به نظر می رسد.

چرا رتبه بندی پیکسل ها مهم است؟

کسب سئو و رتبه بندی در موقعیت های جستجو در 1 تا 3 صفحه تنها دلیل ظاهر خوب سایت شما نیست.

رتبه بندی پیکسل

رتبه بندی پیکسل

همانطور که می بینید ، اگرچه سایت لباس 3 تکه در رتبه اول قرار دارد ، اما رتبه پیکسل های آن 925 پیکسل است که نشان می دهد URL این کلمه کلیدی در واقع زیر حد نصاب 800 پیکسل است.

تجزیه و تحلیل ها معمولاً موقعیت ارگانیک شما را در SERP نشان می دهند ، اما موقعیت فیزیکی شما را نشان نمی دهند. اگر موقعیت سایت شما در صفحه جستجو تأثیر زیادی بر دید آنلاین سایت دارد تاثیر دراز بکشید.

ممکن است در جستجوی ارگانیک رتبه اول SEO را داشته باشید ، اما از نظر فیزیکی این اولین نتیجه ای نیست که در SERP وب سایت شما ظاهر می شود. در واقع ، نتایج دیگری مانند تبلیغات PPC ، قطعات خاص و جستجوی سراسری و غیره وجود دارد که در ویژگی های مختلف Google SERP در مقابل شما ظاهر می شود.

این بدان معناست که موقعیت فیزیکی سایت شما در واقع کمتر از سهمیه 800 پیکسل در هر صفحه است ، به این معنی که کاربران برای جستجوی وب سایت شما باید به پایین صفحه رفته و به دلیل تبلیغات دیگر بتوانند مشتری احتمالی خود را پیدا کنند. شما قبل از ظاهر شدن از دست داده اید

این نکته به خوبی با تصویر زیر قابل مقایسه است:

بالاتر از حد نصاب

بالاتر از حد نصاب

بالاتر از محدوده رتبه بندی پیکسل

محدودیت رتبه بندی پیکسل ها به تعداد پیکسل های تشکیل دهنده صفحه کاربر بستگی دارد. این محدودیت معمولاً اولین 800 پیکسل روی دسکتاپ و 400 پیکسل اول تلفن همراه است.

اگر رتبه پیکسل شما در رایانه یا تلفن همراه کمتر از 800 پیکسل یا مساوی باشد ، در نگاه اول با رتبه “بالاتر از حد نصاب” دیده می شوید و در نتیجه بیشترین بازدید را دارید.

تحت حد نصاب

تحت حد نصاب

زیر محدودیت رتبه بندی پیکسل

چرا داشتن پیکسل های بیشتر برای رتبه بندی یک ضرر است؟

بیشتر به این دلیل که کاربران بلافاصله پاسخ جستجوی خود را جستجو می کنند و نمی خواهند وقت خود را با دیدن نتایج تلف کنند و جستجو را در پایین صفحه دنبال کنید تا پاسخ خود را بیابید. آنها انتظار دارند موتور جستجو این کار را برای آنها انجام دهد.

گوگل این نیاز را برای کاربران خود تشخیص داده و بهترین پاسخ ها را برای جستجوهای آنها پیدا می کند و آنها را در بالای صفحه قرار می دهد.

بنابراین ، اگر شما در بالای صفحه نیستید (پیکسل های رتبه بندی کوچکتر از حد نصاب هستند) ، پیکسل های بیشتری بین موقعیت سایت شما و بالای صفحه وجود دارد ، یعنی. پیکسل های بیشتری برای رتبه بندی دارید این بدان معناست که کاربران باید پیمایش کنند تا شما را بیابند ، که اصلا ایده آل نیست.

چه چیزی بر رتبه بندی پیکسل ها تأثیر می گذارد؟

ویژگی ها و محیط SERP

گوگل دائماً در تلاش است تا بهترین تجربه کاربری را ارائه دهد تا اطمینان حاصل شود که هدف کاربر به طور بالقوه از چند جهت محقق می شود. ارائه مناسب ترین پاسخ ها با توجه به جستجوی کاربر به این معنی است که Google می تواند به راحتی از الگوها ، تبلیغات PPC ، تصاویر ، نقشه ها ، سوالات متداول و موارد دیگر استفاده کند. این فرمت ها بر رتبه پیکسل وب سایت های ارگانیک تأثیر می گذارند ، زیرا این نتایج بخش مهمی از بالای صفحه را اشغال می کنند.

اندازه صفحه نمایش

در حالی که حد نصاب استاندارد (مساحت قابل مشاهده صفحه) در دسکتاپ 800 پیکسل است ، می دانید که بهترین رتبه بندی پیکسل بدیهی است که کمتر از 800 پیکسل خواهد بود ، زیرا این بدان معناست که شما از حد نصاب بالاتر هستید.

با این حال ، “حد نصاب” در دستگاه های مختلف مانند لپ تاپ یا رایانه لوحی شامل تعدادی پیکسل متفاوت است. بنابراین رتبه پیکسل شما تحت تأثیر تعداد پیکسل های روی صفحه قرار می گیرد. باید مطمئن شوید که پیکسل رتبه بندی شما مناسب دستگاهی است که رتبه بندی خود را در آن ردیابی می کنید.

نتیجه

به خاطر داشته باشید که به طور کلی ، رتبه بندی پیکسل های بالاتر بدون توجه به تعداد پیکسل های روی صفحه نمایش هرگز ایده آل نیست. خواندن و درک رتبه بندی پیکسل های سایت شما بر اساس دستگاهی که ردیابی می کنید بسیار مهم است.

محتوای اضافی رتبه بندی پیکسل ها

  چرا سایت فیلتر شده؟ تفاوت اصلی بین فیلتر DNS و فیلتر URL

دیدگاهتان را بنویسید