خدمات هوشمند SEO – SEO Smart

پارسا تدبیر با برند Smart Smart با بیش از یک دهه ارائه خدمات SEO به شما هموطنان عزیز ، آماده ارائه خدمات خود در قالب خدمات SEO و بسته SEO است. در زیر این خدمات را توضیح خواهیم داد.

خدمات سئو:

خدمات سئو شامل عناصری است که برای افزایش رتبه سایت شما مورد نیاز است و می توانید با توجه به نیازهای سایت خود یکی یا چند مورد از آنها را انتخاب کنید.

خدمات سئو

1) بهینه سازی منبع
بهینه سازی وب سایت یکی از مهمترین خدمات SEO است که در ابتدای پروژه SEO انجام می شود. باید بدانید که اگر سایت شما از نظر کد نویسی و طراحی موتورهای جستجو بهینه نباشد ، انجام هرگونه فعالیت SEO در آن بی فایده است و در بهترین حالت باید چندین برابر زمان و هزینه بیشتری صرف کنید تا به نتیجه ای نسبتاً ایده آل دست یابید.
پیشنهاد می کنیم قبل از انجام هرگونه فعالیت SEO ، تجزیه و تحلیل رایگان منبع سایت را درخواست کنید ، کدنویسی سایت خود را کاملاً رایگان بررسی کرده و در صورت نیاز به بهینه سازی ، به شما اطلاع دهیم. پس از بهینه سازی منبع ، سایتی کاملاً امن خواهید داشت.

هزینه بهینه سازی منبع اکثراً 1،000،000 تومان و زمان اجرا 14 روز است و فقط در موارد خاص ، هنگامی که سایت به زبانهای غیر استاندارد نوشته شده باشد ، این قیمت و زمان افزایش می یابد.

2) ایجاد محتوا و SEO
همانطور که می دانید ، تولید محتوا و سئو مهمترین بخش سئو هستند. اگر وقت کافی برای ایجاد محتوا ندارید ، می توانید از متخصصان ما بخواهید تا این کار را انجام دهند تا تیم تولید محتوا ما بتواند متناسب با کلمات کلیدی شما محتوایی ایجاد کند و سپس آن محتوا را بهینه کرده و در سایت شما قرار دهد.
همچنین ، اگر می توانید محتوا را خودتان ایجاد کنید اما اصول SEO در محتوا را نمی دانید ، فقط می توانید SEO را برای محتوا درخواست کنید تا کارشناسان ما بتوانند محتوا را از شما دریافت کرده و آن را تأیید کنند و سپس در سایت قرار دهند. سئو محتوا بسیار مهم است و موارد زیادی وجود دارد که از برچسب ها ، توضیحات مناسب ، عنوان خوب و … بخش هایی از آن استفاده می کند.

هزینه تولید محتوا و سئو بسته به حجم و موضوع محتوایی که درخواست کرده اید متفاوت است ، بهتر است درخواست محتوای خود را با کارشناسان ما اعلام کنید تا آنها بتوانند قیمت را بررسی و به شما اطلاع دهند.

  سئو چگونه به فروش کمک می کند؟ افزایش فروش با سئوی ایرانی

3) بازخورد ایجاد کنید
بازخورد یکی از مهمترین بخش های سئو است که به دلیل حساسیت بالا همیشه توصیه می شود که توسط متخصص SEO متخصص انجام شود. گفته می شود بازخورد یک شمشیر دو لبه است که اگر به درستی انجام شود ، می تواند رتبه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و در صورت نادرست انجام دادن ، می تواند منجر به جریمه و تخریب سایت شود.
یکی از مهمترین موارد در مورد بازخورد این است که استراتژی مناسب و اصولی را برای آن تدوین کرده و سپس آن را به طور دقیق اعمال کنید. همه بازخوردهای گرفته شده از ما اصولی و ثابت هستند.
از آنجایی که لینک های پشتیبان شامل بخش های زیادی مانند: گزارش ها ، وبلاگ ها ، انجمن ها ، سایت های داخلی و خارجی و بسیاری دیگر است ، قیمت بسیار متفاوت است. به همین دلیل ، ما معتقدیم که استراتژی بازخورد متناسب با بودجه شما است و هرچه بودجه بیشتر باشد ، پیوندهای قوی تر و با کیفیت بیشتری دریافت خواهید کرد.

هزینه بازخورد حداقل از 2،000،000 در ماه شروع می شود و شما می توانید با اعلام کلمات کلیدی خود به متخصصان ما مقدار دقیق آن قیمت را دریافت کنید.

4) کنسول را جستجو کرده و آن را تجزیه و تحلیل کنید
جستجو و تجزیه و تحلیل کنسول یکی از مهمترین راهها برای اطلاع از وضعیت دقیق سایت شما است. با تجزیه و تحلیل کنسول جستجو ، می توانید دریابید که سایت چه مشکلاتی دارد یا چه خطاهایی در آن یافت می شود. همچنین می تواند برای به دست آوردن اطلاعات مفید در مورد کلمات کلیدی ، رتبه آنها و نرخ کلیک استفاده شود.
جستجوی کنسول باید به طور مداوم مورد بازبینی قرار گیرد و نقشه راه SEO نیز بر این اساس طراحی شود. با تجزیه و تحلیل و اجرای موارد موجود در کنسول جستجو ، می توانید تأثیر قابل توجهی بر ترافیک سایت خود داشته باشید. از آنجا که جستجو مجموعه ابزارهای خود گوگل است ، اهمیت آن می تواند اعتماد سایت شما را در موتور جستجوی گوگل افزایش دهد.

هزینه بررسی و تجزیه و تحلیل کنسول جستجو ماهانه 1.000.000 جلد است و چهار بار در ماه و در پایان هر هفته انجام می شود و پس از آن مواردی را که می تواند باعث رشد سایت شما شود ، به شما گزارش می دهد و به شما اطلاع می دهد. به منظور اینکه.

  ساختار آدرس سایت - آکادمی وبسیما را حدس بزنید

5) مشاوره سئو
مشاوره سئو یکی از پرکاربردترین خدمات ما است. اگر در شرکت خود تیم SEO یا بخش بازاریابی دیجیتال دارید و حتی اگر خودتان تصمیم به انجام SEO دارید ، می توانید از خدمات مشاوره SEO ما استفاده کنید.
در مشاوره SEO ، ما دائماً سایت شما را بررسی می کنیم و به شما اطلاع می دهیم که برای افزایش رتبه سایت خود باید چه کار کنید. نکته نقشه راه در اختیار شما قرار می گیرد که شامل موارد زیر است: محتوای مورد نیاز ، میزان محتوا ، کلمات کلیدی ، بازخورد مورد نیاز ، اهداف سایت ، کلمات برای کار و بسیاری کارهای دیگر که سایت می تواند انجام دهد. شما را متحول کند
اگر زمان انجام سئو را دارید یا کارمندی دارید که این کار را انجام می دهد ، اما این شخص تجربه بالایی در زمینه سئو ندارد ، مشاوره سئو بهترین گزینه برای شما است.

قیمت مشاوره ماهانه دریافت می شود که معمولاً 2،000،000 تن در ماه است و این قیمت تنها در مواردی که خدمات ویژه می خواهید افزایش می یابد.

6) تجزیه و تحلیل حرفه ای سایت
تیم ما تجزیه و تحلیل اولیه رایگان سایت را برای شما انجام می دهد ، اما اگر می خواهید یک تحلیل حرفه ای و پیشرفته داشته باشید ، باید از خدمات این قسمت استفاده کنید.
هنگام تجزیه و تحلیل سایت ، هر صفحه از سایت شما مورد بررسی قرار می گیرد ، همچنین محتوا و سایر عناصر سایت از نظر SEO مورد بررسی قرار می گیرد و از مشکلات آن مطلع می شود. پیشنهاد ما این است که اگر سایتی فعال دارید و تصمیم دارید سئو را در آن انجام دهید یا بعد از مدتی از رشد سایت خود راضی نیستید ، حتماً از خدمات تجزیه و تحلیل سایت حرفه ای استفاده کنید. از آنجا که گاهی اوقات یک مشکل کوچک وجود دارد ، می تواند باعث شود سایت شما رتبه لازم را کسب نکند و زمان و هزینه خود را هدر دهد.

قیمت تجزیه و تحلیل سایت 1.000.000 جلد است و هر روز 2 روز به طول می انجامد و در پایان گزارشی به شما ارائه می شود که در آن اطلاعات کاملی از سایت خود و مشکلات احتمالی آن دریافت خواهید کرد.

7) تحقیق کلید واژه
تحقیقات کلمات کلیدی یکی از مهمترین موضوعات در سئو است که بسیاری از سئوکاران مطرح جهان آن را پایه اصلی سئو می دانند و بدون آن سئو بی فایده است. تحقیقات کلمات کلیدی روشی است که با کمک چندین ابزار مختلف ، از جمله خود گوگل ، می تواند به شما در یافتن بهترین و جستجو شده ترین کلمات کلیدی در کسب و کار شما کمک کند. باید بدانید که تا زمانی که کلمات جستجو و هدف کسب و کار خود را نشناسید ، نمی توانید بازخورد خوبی از فرآیند SEO دریافت کنید ، بنابراین تیم هوشمند SEO خدمات تحقیقاتی کلید واژه ها را به خدمات خود اضافه کرده و در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب می کند. شروع به تحقیق در مورد کلمات کلیدی کنید و لیستی از کلمات هدف و هدف را پیدا خواهید کرد.

  آیا محتوای تکراری برای سئو مضر است؟ سئو ، سایت سئو

هزینه تحقیقات کلمات کلیدی معمولاً 1،000،000 جلد است و بسته به کسب و کار شما لیستی بین 50 تا 200 کلمه دریافت خواهید کرد.

بسته SEO:

بسته SEO شامل تمام عناصر ذکر شده در بخش خدمات SEO است و برای افرادی مناسب است که وقت ندارند در سایت خود کار کنند یا می خواهند از صفر تا صد سایت شرکت SEO را ترک کنند.
در بسته SEO خدمات SEO با قیمت کمتری برای شما انجام می شود و با انتخاب هر سرویس قیمت کمتری دریافت خواهید کرد.
برای استفاده از بسته SEO ، آدرس سایت ما را به همراه کلمات کلیدی اصلی خود به متخصصان ما می دهید و آنها با تجزیه و تحلیل اولیه سایت شما و همچنین دشواری کلمات کلیدی ، ماهانه هزینه ای را اعلام می کنند و به شما می گویند خدمات جایگزین این هزینه. به شما معرفی شد. با استفاده از بسته SEO بهترین نتایج را به دست خواهید آورد ، زیرا هر ماه بسته به نیاز سایت شما می توانیم بودجه بخشهای مختلف را افزایش یا کاهش دهیم تا سایت در بهترین شرایط قرار گیرد.

به دلیل تعهد ما به مشتریان ، نمی توانیم بسیاری از نمونه کارها SEO خود را در اختیار شما قرار دهیم ، اما برخی از آنها ، که خود مشتریان با تبلیغ سایت خود موافقت کرده اند ، در پیوند زیر قابل مشاهده است.
نمونه کارها SEO

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد موارد فوق ، می توانید از طریق کانال های ارتباطی ما ، مانند شماره خط ویژه ، با ما تماس بگیرید 48675-021 یا شماره موبایل 09126863580 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید