تقویت کننده چیست؟ – SEO هوشمند

در این مقاله درباره معنی Amp ، مزایا و محدودیت های آن بحث خواهیم کرد. اخیراً ، به دلیل استفاده روزافزون از تلفن های همراه ، گوگل ابزار جدیدی به نام تقویت کننده را منتشر کرده است که تأثیر زیادی در روند بارگیری صفحات سایت دارد ، که در زیر توضیح خواهیم داد.

تقویت کننده چیست؟

تقویت کننده چیست؟

amp یک صفحه موبایل شتاب زده است که هدف اصلی آن افزایش سرعت بارگذاری محتوا با استفاده از کد html در صفحات ابزارهای کوچک مانند رایانه لوحی و تلفن های همراه است. پروژه تقویت کننده توسط توییتر و گوگل ایجاد و راه اندازی شد تا به توسعه دهندگان اجازه ایجاد صفحات html کم حجم را بدهد. در واقع تقویت کننده ها محتوا را به سرعت بارگذاری می کنند ، تقویت کننده ها از سیستم های افزونه استفاده می کنند ، بنابراین سایر شرکت ها می توانند از سیستم های افزونه برای تولید محتوا و صفحات html استفاده کنند. نکته مهم در صفحات دارای تقویت کننده این است که ابتدا کل صفحه بارگیری می شود و سپس عناصر داخل آن مانند: فیلم ، عکس و …

مزیت تقویت کننده چیست؟
گوگل سرعت بارگذاری محتوا را در دستگاه هایی مانند تلفن های همراه ، رایانه های لوحی و تقویت کننده افزایش داده است بدون اینکه کاربر را مجبور به دیدن همه محتوای سایت کند. در واقع سایت ها و صفحاتی که دارای تقویت کننده هستند نسبت به سایر سایت ها و صفحات رتبه بالاتری خواهند داشت.

محدودیت های تقویت کننده چیست؟
کدهای تقویت کننده برای افزایش سرعت بارگذاری صفحه و خوانایی محتوا طراحی شده اند و در واقع این کدها بسیار ساده هستند. استفاده از تقویت کننده محدودیت هایی دارد مانند:
جاوا اسکریپت برای استفاده فعال نیست.
یک نسخه ساده css برای ادامه کار مورد نیاز است و …

  سئو چگونه به فروش کمک می کند؟ افزایش فروش با سئوی ایرانی

چرا باید از تقویت کننده استفاده کنیم؟
اگر سایت خبری دارید ، سرعت بارگذاری سایت شما بسیار مهم است ، همانطور که در مقاله تقویت کننده چیست ، تقویت کننده به افزایش سرعت بارگذاری محتوای سایت و سرعت بارگذاری بیشتر سایت شما کمک می کندکارشناس سئو رتبه بهتری در Google کسب کنید.
چرا استفاده از تقویت کننده سرعت بارگذاری صفحات را در دستگاه های تلفن همراه افزایش می دهد؟
همانطور که گفته شد ، تقویت کننده ها سرعت بارگذاری بالایی دارند و این باعث بارگذاری سریع صفحات در سایت می شود ، برای کاربران خوشایند و راحت است.

آیا تقویت کننده مانند ریسپانسیو است؟
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که پس از خواندن این مقاله ، تقویت کننده همان پاسخگو است؟ باید به شما بگویم که تقویت کننده پاسخ نمی دهد. واکنش گرا بودن واکنش پذیری سایت شما است. اگر صفحات سایت شما با تلفن های هوشمند باز می شود ، واکنش گرا است و متن ، تصویر و اسب را متناسب با اندازه صفحه موبایل و به همان ترتیب به شما نشان می دهد. داده شده است ، اما تقویت کننده ساختاری است که با حذف عوامل متعددی در سایت ، سرعت بارگذاری صفحات را در تلفن های هوشمند افزایش می دهد.

چگونه می توان سایت خود را بر اساس استانداردهای تقویت کننده ایجاد کرد؟
ابتدا باید صفحات تقویت کننده را برای سایت خود بر اساس استانداردهای آمپر ایجاد کنید. می توانید از ابزارهای توسعه دهنده Google Chrome برای ایجاد یک کد آمپر استاندارد و همچنین استفاده کنید سئو و بهینه سازی صفحات سایت شما می تواند از سایت رسمی برای تقویت کننده استفاده کند. بدون شک ، گوگل با طراحی و ایجاد تقویت کننده این هدف را دنبال می کند و با به روزرسانی های بعدی تقویت کننده ، این روش می تواند جایگزین روش هایی مانند Responsive و .. شود.

  مشاوره سئو چیست؟

5 دلیل مهم برای استفاده از تقویت کننده
تقویت کننده چیست و هدف اصلی آن چیست؟ هدف اصلی استفاده از تقویت کننده ها حذف عواملی است که سرعت بارگذاری صفحه را کاهش می دهد ، اما ما باید سایر عوامل م theثر برای استفاده از تقویت کننده ها را بدانیم تا بتوانیم بیشترین استفاده را از آن ببریم. دلایل زیادی برای استفاده از تقویت کننده ها وجود دارد که در این قسمت برخی از آنها را توضیح می دهیم:

1) تجزیه و تحلیل
فاکتور مهمی که گوگل در سئوی شما م effectiveثر می داند ، سرعت بارگذاری و بارگذاری سایت شما است. استفاده از استانداردها برای تقویت کننده ها یکی از موثرترین روش ها در سایت جدید تا اینجا اینطور بوده است. استفاده از این روش سرعت بارگذاری و بارگذاری سایت شما را افزایش می دهد که برای گوگل بسیار مهم است ، بنابراین استفاده از تقویت کننده ها رتبه و رتبه سایت شما را در نتایج گوگل افزایش می دهد.

2) افزایش استفاده از تلفن همراه
استفاده از تلفن های هوشمند به دلیل حمل و نقل آسان ، دسترسی بهتر … بسیار زیاد است و استفاده از رایانه های شخصی و لپ تاپ ها هر روز در حال کاهش است. وقتی می دانید که اکثر کاربران از دستگاه های هوشمند برای دیدن سایت شما استفاده می کنند ، بهتر است برای راحتی بیشتر آنها از امکانات خود استفاده کنید. تقویت کننده یکی از عملکردهایی است که سرعت بارگذاری صفحه را افزایش می دهد تا کاربر بتواند سریعتر به نتیجه دلخواه برسد.

  بررسی SEO - SEO ، SEO

3) تجربه کاربری دلپذیر
خودتان را جای کسی بگذارید که برای رسیدن به هدفی به سایت شما می آید و در یک چشم بر هم زدن صفحه فرود مورد نظر خود را پیدا کرده و به خواسته او می رسد ، این یک تجربه شیرین و لذت بخش است و می توانید از تقویت کننده استفاده کنید ، این را بدهید احساس خوب و دلپذیر برای مخاطبین سایت شما.

4) مشتریان جهانی
Ebay بهترین شرکت حراج آنلاین است
LinkedIn بهترین شرکت برای ملاقات با افرادی است که در زمینه شما تخصص دارند
دو مورد فوق نمونه هایی از هزاران مشتری است که در سراسر جهان از تقویت کننده استفاده می کنند.

5) سرعت بالا
یکی از مهمترین عوامل برای یک سایت کاربر پسند سرعت بارگذاری سایت شما است. اگر سایت شما امروز بیش از 3 یا 2 ثانیه بارگیری شود ، مخاطبان پشیمان می شوند و صفحه را می بندند و به سایت های دیگر می روند. با تقویت کننده ، سرعت بارگذاری صفحه در کمتر از یک ثانیه می رسد و می توانید مخاطبان خود را شگفت زده کنید.

نتیجه:
امیدواریم با خواندن مقاله آنچه تقویت کننده برای آن است ، اطلاعاتی در مورد آن ، عوامل م itثر بر آن دریافت کرده اید و به یاد داشته باشید که از استانداردهای تقویت کننده ها استفاده کنید تا علاوه بر مخاطبان ، گوگل از خدمات سایت خود راضی باشد. به

دیدگاهتان را بنویسید