بیشتر جستجوها در سال 2021 شناسایی شدند

جستجوهای محبوب در سال 2021

آخرین گزارش های نتایج جستجوی گوگل عبارات جستجو را به خوبی شناسایی می کند. این گزارش محبوب ترین کلمات کلیدی را در دسته بندی خود نشان می دهد. بیشترین جستجو در سال 2021 نشان می دهد که بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل کدام است. اگر می خواهید ترافیک ارگانیک بیشتری داشته باشید، باید کلمات کلیدی قدیمی خود را با عبارات جستجو جایگزین کنید. برای بسیاری از افراد، این سوال مطرح است که چرا این اطلاعات جستجو مفید است؟ در نگاه اول، این داده ها هیچ مزیت دیگری جز ارضای کنجکاوی افراد ندارند.

فهرست جستجوی برتر گوگل در سال 2021

10 جستجوی برتر در سال 2021 عبارتند از:

 1. NBA
 2. DMX
 3. گابی پتیتو
 4. کایل ریتن هاوس
 5. برایان لودری
 6. مگا میلیون ها
 7. سهام AMC
 8. بررسی محرک
 9. مسابقه سنای جورجیا
 10. بازی ماهی مرکب
 1. NBA
 2. DMX
 3. گابی پتیتو
 4. خانه کایل ریتون
 5. برایان لندری
 6. مگا میلیون ها
 7. سهام AMC
 8. تحقیقات تشویقی
 9. مسابقه سنای جورجیا
 10. بازی ماهی مرکب

قطعا به عنوان یک تولید کننده محتوا، در نگاه اول، دانستن عبارات جستجو برای شما هیچ فایده ای ندارد. اینها موضوعاتی هستند که شانس کمی برای رتبه در آنها دارید. اما اگر کلمات کلیدی طولانی را با آن کلمات ایجاد کنید، شانس بیشتری خواهید داشت. در واقع کلمات ltk و lsi به شما کمک می کنند تا اطلاعات زیادی به دست آورید.

اگرچه گوگل فقط از کلمات انگلیسی استفاده می کند، اما نیازهای مخاطبان در سراسر جهان یکسان است. اخبار، تبلیغات، سریال های محبوب و …

ورودی را افزایش دهید

افزایش سهم ارگانیک

جستجوی کامل صف طولانی کلمات کلیدی 2021

اگر می خواهید ترافیک بیشتری دریافت کنید، کلمات کلیدی در صف طولانی که تولید می کنید باید پاسخ جامعی به سوالات کاربران شما ارائه دهند. به عنوان مثال، کمک به دیگران یکی از کلمات کلیدی است که بیشترین جستجو را داشته است، مثلا چگونه به دیگران کمک کنیم یکی از طولانی ترین کلمات کلیدی است که می تواند ترافیک زیادی را به سایت شما برساند.

به طور کلی کلمه کلیدی که می خواهید با آن ترافیک بیشتری داشته باشید باید با کلماتی مانند how to شروع شود، شاید … حال در پاسخ به این سوال افرادی که نمی دانستند مزیت دانستن بیشترین جستجو در سال 2021 چیست؟ باید گفت که با دانستن لغات پرطرفدار و پرطرفدار می توانید شاهد ترافیک بالای سایت خود باشید.

مزایای دانستن کلمات کلیدی با جستجوی بالا برای سئو

برای دریافت ترافیک بیشتر به سئو نیاز دارید. تولید محتوای با کیفیت نقش بسیار مهمی در سئو دارد. با دانستن بیشترین جستجو در سال 2021، می توانید محتوایی ایجاد کنید که هر روز جستجوهای زیادی داشته باشد و اگر تکنیک های سئو را در آن رعایت کنید، ترافیک زیادی به سایت خود خواهید دید.

دانستن اینکه جستجوگران به دنبال چیزهایی هستند می تواند به شما در انتخاب استراتژی سئو مناسب کمک زیادی کند. اکثر جستجوها در سال 2021 نشان می دهد که مصرف کنندگان به دنبال چه چیزی هستند.

دلیل اهمیت کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی در سئو از یک کلمه تا کلمات طولانی متغیر است. در واقع، کلمات کلیدی راهی برای ارتباط با مخاطب هدف شما هستند. یکی از دلایل اصلی اهمیت کلمات کلیدی در تبلیغات سئو. با دانستن بیشترین جستجوها در سال 2021، می توانید دریابید که مردم به چه چیزی نیاز دارند. دانستن نیازهای مصرف کنندگان به ما کمک می کند تا به نیازهای مصرف کننده بهتر پاسخ دهیم.

یکی از دلایل اصلی اهمیت بهینه سازی کلمات کلیدی این است که استفاده از کلمات کلیدی مناسب به موتورهای جستجوی گوگل کمک می کند تا بفهمند یک صفحه وب چیست. این باعث می شود شانس مشاهده صفحه بر اساس جستجوی خاص افزایش یابد.

کلمات کلیدی SEO

کلمات کلیدی در سئو

کلمه کلیدی دم بلند چیست؟

به زبان ساده، کلمات کلیدی دم بلند از ترکیب یک یا چند کلمه با هم برای تشکیل یک عبارت کلیدی خاص به دست می آیند. کلمات کلیدی طولانی ممکن است کمتر با عبارات رقابت کنند، اما در رتبه بندی بسیار ارزشمندتر هستند.

با ترکیب بیشترین جستجوها در سال 2021 در زمینه فعالیت خود، می توانید شانس خود را برای به دست آوردن موقعیت بهتر در نتایج Google SERP و دریافت ترافیک بیشتر افزایش دهید. اما به خاطر داشته باشید که هرگز نباید از عبارات جستجو برای گمراه کردن استفاده کنید.

نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سئو

فقط دانستن بیشترین جستجوها در سال 2021 نمی تواند باعث افزایش ترافیک و بهبود موقعیت شما در نتایج جستجوی گوگل شود. شما باید یک استراتژی قوی برای کلمات کلیدی خود داشته باشید. برای انتخاب استراتژی کلمه کلیدی مناسب، به نکات زیر توجه کنید:

 • فهرستی از موضوعات مرتبط تهیه کنید
 • موضوعات مرتبط با عبارات جستجو را ترکیب کنید
 • عبارات مرتبط را تجزیه و تحلیل کنید
 • از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید.

بهترین جستجوها برای دستور العمل ها در سال 2021

این غذاها اگرچه ایرانی نیستند اما 2 نکته کوچک دارند. خمیر TikTok و کوکی Squid Game به ما نشان می دهد که می توان جستجوهای زیادی را از داستان های اطراف انجام داد و وارد کرد.

 1. خمیر TikTok
 2. مربای بیکن
 3. تاکو آبجو
 4. مرغ با پختن
 5. هامانتاشن
 6. کوکی بازی ماهی مرکب
 7. بلغور جو دوسر تفت داده شده
 8. سیکادا
 9. پاستا جیجی حدید
 10. سیب زمینی خرد شده
 1. خمیر TikTok
 2. مربای بیکن
 3. تاجیکستان
 4. مرغ گلدانی
 5. هامانتاش
 6. کوکی های ماهی مرکب
 7. جو آب پز
 8. سیکادا
 9. پاستا جیجی حدید
 10. پوره سیب زمینی

نتایجی که اظهار شده

با توجه به اینکه سئو دائما در حال تغییر است اگر هدف شما کسب موقعیت بهتر در نتایج جستجوی گوگل مستلزم به روز رسانی استراتژی های خود است. دانستن بیشترین جستجوها در سال 2021 به شما کمک می کند محتوایی تولید کنید که جامعه هدفمندتری دارد و در نتیجه ترافیک بیشتری را به سایت خود جذب کنید. سعی کنید از کلمات کلیدی 4 یا 5 کلمه ای استفاده کنید تا شانس بیشتری برای رتبه بالاتر داشته باشید.

منبع: مجله موتور جستجو

سوالات متداول در مورد محبوب ترین ها برای سال 2021

1عوامل اصلی برای رتبه بندی سئو در سال 2021 چیست؟

بهترین فاکتورهای رتبه بندی در سال 2021 شامل تولید محتوای با کیفیت، سرعت بارگذاری سایت، سازگاری با موبایل، لینک ها و …

2بیشترین کلمات جستجو شده در سال 2021 چه بوده است؟

محبوب‌ترین جستجوها در سال 2021 بیشتر بر روی ورزش متمرکز شده‌اند و عباراتی مانند استرالیا در مقابل هند، هند در برابر انگلیس و یورو 2021 بیشترین تقاضا را دارند.

3آیا سئو ارزش قبلی خود را در سال 2021 دارد؟

بله، سئو از همیشه مهمتر است و یکی از قوی ترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال با نتایج طولانی مدت است.

اخبار سئو

  بهینه سازی موتور جستجو