بهینه سازی بیش از حد سایت

بهینه سازی بیش از حد سایت

همانطور که می دانید، فعالیت بیش از حد می تواند باعث آسیب شود. از همین رو بهینه سازی بیش از حد سایت این باعث می شود که تاثیرات منفی زیادی بر سئو سایت داشته باشد. فعالیت بیش از حد سایت در جهت سئو می تواند منجر به سقوط رتبه سایت شود.

بهینه سازی بیش از حد چیست؟

در واقع Over Optimization نوعی الگوریتم گوگل است که هدف آن شناسایی سایت هایی است که فعالیت های سئوی بیش از حد انجام می دهند. گوگل از Over Optimization استفاده می کند تا آنها را به دلیل بهینه سازی بیش از حد سایت جریمه کند.

بهینه سازی بیش از حد چیست؟

بهینه سازی بیش از حد چیست؟

منظور از بهینه سازی بیش از حد سایت چیست؟

الگوریتم Google Over Optimization بسیاری از سایت هایی را که فقط سعی در بهینه سازی سئو و استفاده از محتوای بی کیفیت دارند مجبور کرده است تا جای خود را به سایت هایی بدهند که محتوای مفید و با کیفیتی دارند. با ظهور الگوریتم هوشمند گوگل، بسیاری از سایت ها جریمه شدند و وضعیت خود را از دست دادند.

برای بهینه سازی سئو باید اقدامات اولیه و برنامه ریزی شده را دنبال کنید. در واقع ظهور این الگوریتم گوگل منجر به ارائه راهکارهای بهتری برای جلوگیری از بهینه سازی بیش از حد سایت شده است.

تکنیک های اولیه سئو

در اینجا مهمترین تکنیک های سئو برای جلوگیری از بهینه سازی بیش از حد سایت شما آورده شده است.

تکنیک های اولیه سئو

تکنیک های اولیه سئو

کیفیت بازخورد را افزایش دهید نه کمیت

همانطور که گفته شد، الگوریتم Google Over Optimization بسیار مهم است، بنابراین به جای استفاده از لینک های زیاد، بهتر است از بازخوردهای با کیفیت پایین اما با کیفیت بالا استفاده کنید. ناگفته نماند که برای دریافت لینک به سایت خود، ترجیحا از سایت هایی استفاده کنید که از نظر محتوایی با سایت شما مرتبط هستند. مطمئن شوید که تعداد زیادی لینک ورودی از سایت های دیگر در مدت زمان بسیار کوتاه برای صفحه فرود یا صفحه اصلی خود دریافت نکنید.

  تاثیر نیم فاصله در سئو ؛ آیا گوگل نقطه ویرگول را می فهمد؟

از کلمات کلیدی عاقلانه استفاده کنید تا محتوای طبیعی داشته باشید

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در مورد الگوریتم بهینه سازی بیش از حد گوگل در نظر داشت، استفاده هوشمندانه از کلمات کلیدی برای تولید محتوای طبیعی است. محتوای طبیعی زمانی است که کلمات کلیدی برای سئو بی معنی یا نامناسب نیستند. و مهمترین هدف محتوای طبیعی آوردن محتوای مفید و مفید برای مصرف کنندگان است.

با پیروی از این اصول، می توانید به ربات های محتوای گوگل اجازه دهید سایت شما را به عنوان محتوای طبیعی تشخیص دهند و در نهایت از رتبه سئوی گوگل برای محتوای طبیعی بهره مند شوند. علاوه بر این، با استفاده از مترادف (ترجیحاً 2 تا 5 کلمه) با کلمات کلیدی، می توانید درک محتوای سایت خود را برای ربات های گوگل آسان کنید و از بهینه سازی بیش از حد سایت جلوگیری کنید.

استفاده نادرست از تبلیغات برای افزایش نرخ کلیک

علاوه بر این، برخی از سئوکاران با قرار دادن تبلیغات زیاد در سایت خود سعی در افزایش نرخ کلیک سایت خود دارند! این اقدام برای ربات های گوگل کاملا قابل تشخیص است و این سایت ها ممکن است با جریمه های بسیار سنگینی از سوی گوگل مواجه شوند. در نتیجه نباید از تبلیغات سایت خود به گونه ای استفاده کنید که تنها هدف شما افزایش نرخ کلیک سایت باشد! بهتر است تبلیغات در سایت خود در کنار یا نوار کناری سایت خود قرار دهید تا کاربران را آزار ندهید.

تاثیر تبلیغات در افزایش کلیک

استفاده نادرست از تبلیغات برای افزایش نرخ کلیک

از کلمات کلیدی در صف طولانی استفاده کنید

اصطلاح کلمات کلیدی در صف طولانی به معنای کلمات کلیدی در صف طولانی است و اگر از کلمات کلیدی LTK به عنوان کلمه کلیدی سایت خود استفاده کنید، می توانید از الگوریتم بهینه سازی گوگل بسیار در امان باشید. به عنوان مثال، اگر می خواهید از یک کلمه کلیدی برای خرید تلفن همراه استفاده کنید، آن کلمه کلیدی دارای نرخ جستجوی بسیار بالا و دشواری قابل توجهی در کلمات است.

  گوگل دیسکاور چیست؟

به همین دلیل توصیه می شود از کلمات کلیدی طولانی “در نهایت 4 کلمه” استفاده کنید تا موقعیت مناسبی در صفحه serp گوگل بدست آورید. این تکنیک همچنین طبیعی بودن محتوای سایت شما را تا حد زیادی افزایش می دهد و باعث بهینه سازی بیش از حد سایت نمی شود.

نتیجه

با مطالعه این آموزش با کاستی ها و همچنین سایر تکنیک های شرکت سئو ایران آشنا می شوید و همچنین با تکنیک هایی آشنا می شوید که با دانستن آن می توانید از الگوریتم Google Over Optimization بسیار در امان باشید. آیا می دانستید داشتن محتوای کاربردی، راحت و طبیعی برای موفقیت سایت شما بسیار مفید است؟ یا، استفاده از کلمات کلیدی طولانی “حداکثر 4 کلمه” می تواند اعتماد ربات های گوگل به سایت شما را آسان تر کند و در نتیجه بدون بهینه سازی بیش از حد سایت در موقعیت بسیار بهتری در صفحه جستجوی گوگل قرار گیرد.

سوالات متداول

1تعداد لینک های یک سایت مهمتر است یا کیفیت آنها؟

البته کیفیت بک لینک ها بسیار مهم است، بنابراین 50 لینک با کیفیت بسیار ارزشمندتر از 500 لینک بی کیفیت هستند که فقط برای قرار دادن لینک های ورودی به سایت ایجاد می شوند.

2مهمترین ویژگی سایت با محتوای طبیعی چیست؟

محتوای طبیعی برای اپلیکیشن ایده آل است و همچنین نوشتن این محتوا برای کاربر قابل خواندن است.