بهترین راه برای ایجاد محتوای سایت پزشکی

تولید محتوا برای سایت پزشکی

محتوا برای تأثیر وب سایت پزشکی شما بسیار مهم است. اگر در حال نوشتن محتوا برای یک سایت پزشکی هستید ، در اینجا چند راهنمای کلیدی برای پیشرفت آورده شده است. اگر نویسنده خوبی نیستید یا تجربه ای در زمینه نوشتن محتوا ندارید ، باید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. در این مقاله سعی داریم به بهترین شکل به شما ارائه دهیم تولید محتوا در یک سایت پزشکی بیایید ملاقات کنیم.

نکته: برای آموزش سئو پزشکی ، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید.

نکات مهم هنگام نوشتن محتوا در یک سایت پزشکی

محتوای خود را با یک پاراگراف نسبتاً کوتاه و قانع کننده شروع کنید که مستقیماً مخاطب را تحت تأثیر قرار دهد. از کلمات قدرتمند استفاده کنید و به س questionsالاتی پاسخ دهید که فکر می کنید مخاطبان مورد نظر شما به دنبال آن هستند. این به افزایش ارزش SEO محتوای شما کمک می کند و خوانندگان را وادار به خواندن مطالب شما می کند.

بهترین راه برای ایجاد محتوای سایت پزشکی

تولید محتوا برای سایت پزشکی

به میزان مطالعه و درک پزشکی مخاطبان خود فکر کنید

درباره مخاطبان خود بنویسید ، اما به خاطر داشته باشید که سطح دانش خواننده مهم است و متن شما باید مطابق مخاطب نوشته شود. همچنین سعی کنید مخاطبان هدف خود را بشناسید تا به گروه سنی خود برسند.

مانند یک بیمار فکر کنید نه یک پزشک متخصص

به خاطر داشته باشید که تولید محتوا یک سایت پزشکی برای بیماران است ، نه برای متخصصان و دانشجویان. به خواسته های بیماران توجه کنید ، آیا آنها پاسخ سوالات خود را دریافت می کنند یا خیر. از ابزارهای SEO برای یافتن سوالات بیماران استفاده کنید. kwfinder ، کلمه کلیدی در همه جا ، روندهای Google و نندند شما را در این جهت نشان می دهد.

  بررسی SEO - SEO ، SEO

صفحه پرسش و پاسخ خود را طراحی کنید. به سوالات متداول پاسخ دهید و سپس وبلاگ های طولانی در مورد آنها بنویسید.

منابع معتبر ، مانند دستورالعمل قبل و بعد از عمل ، لیستی از پیوندها به منابع اطلاعاتی معتبر ارائه دهید و دلیل اعتماد آنها را توضیح دهید.

در مورد علائم و شرایط بنویسید ، نه فقط روش ها و درمان ها. مردم به دنبال علائم خود هستند ، نه روشها و نام بیماریها (زیرا ممکن است آنها را نشناسند).

به عنوان مثال ، “چرا انگشتان من خم می شود؟” به جای نوشتن بیماری “انگشت چکشی”

پاسخگویی به سوالات بیماران

پاسخ سوالات پزشکی را از سایت بیابید

به یاد داشته باشید که سایت پزشکی را به روز نگه دارید

همه اطلاعات جاری و دقیق است. اطلاعات نادرست مانند آدرس مطب قدیمی ، ساعت کاری نادرست ، شماره تلفن نادرست و اطلاعات قدیمی پزشک می تواند به هر طریقی باعث آسیب شود. برای مدیریت تغییر ، نرم افزارهای مدیریت داده مانند TriageTrak را در نظر بگیرید. محتوای قدیمی را مشاهده کنید و آن را با آمار جدید یا اطلاعات جدید و موارد دیگر تازه کنید. در واقع ، از الگوریتم تازگی گوگل استفاده کنید.

هنگام ایجاد محتوا در یک سایت پزشکی ، آنچه را که در اطراف شما اتفاق می افتد نادیده نگیرید ، در مورد بیماری همه گیر COVID-19 و نحوه برخورد با آن در مطب خود صحبت کنید ، تا بیماران و کارکنان به امنیت محیط شما اطمینان داشته باشند.

هنگام ایجاد محتوا در یک سایت پزشکی ، منبع را مشخص کنید

ذکر منبع معتبر نشانه های اعتماد را ایجاد می کند. فقط آمار را ذکر نکنید ، منبع را ذکر کنید تا ارزش محتوای خود را نشان دهید.

  تاثیر نیم فاصله در سئو ؛ آیا گوگل نقطه ویرگول را می فهمد؟

از ویدئو ، تصویر و پادکست استفاده کنید

محتوا فقط کلمات نوشتاری نیست. این ویدیو اغلب دارای بیشترین بازدید و اشتراک گذاری از هر نوع محتوا است. تصاویر سئو باعث افزایش ترافیک سایت و جذب کاربران می شود.

محتوا باید منحصر به فرد باشد. اینترنت را کپی و جایگذاری نکنید ، زیرا در این صورت قانون کپی رایت را نقض خواهید کرد. Google شما را مجازات می کند و ممکن است محتوای شما در هیچ جستجویی نمایش داده نشود. علاوه بر این ، تولید محتوا در سایت پزشکی باید به عهده متخصص باشد.

از ویدئو و تصویر استفاده کنید

از ویدئو و تصویر در سایت استفاده کنید

عبارات و کلمات مورد نظر را مشخص کنید

برای یک سایت سئو پزشکی ، علاوه بر ایجاد محتوای مفید برای کاربر ، باید یک برنامه سایت سئو نیز داشته باشید. این امر به تقویم محتوا نیاز دارد تا به عبارات و کلمات کمک کند. عناوین مرتبط را به طور مرتب برنامه ریزی کنید.

مطالب جدید را در همه جا تبلیغ کنید

مطالب جدید را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. شبکه های اجتماعی مانند توییتر ، اینستاگرام و فیس بوک که به طور مداوم با اطلاعات جدید به روز می شوند ، به دیده شدن سایت شما کمک می کنند. با استفاده از مشاور SEO ، گزارشات و بازخورد را تبلیغ کنید.

یک خبرنامه هفتگی یا ماهانه داشته باشید. برای برنامه ریزی ایمیل خود از سرویس هایی مانند MailChimp استفاده کنید.

چه چیزی شما را از رقبا متمایز می کند؟

نتایج مثبت ، بیماران شاد ، مشاوره رایگان ، بهداشت از راه دور ، برنامه ریزی قرار ملاقات آنلاین و سایر امکانات رضایت بیمار را تشویق کنید.

  خدمات سئو سایت چیست؟

اخرین حرف

اکنون اطلاعات جامعی در مورد بهترین روش ایجاد محتوا در یک سایت پزشکی دارید و می توانید تصمیمات آگاهانه بگیرید و محتوای موثر و حرفه ای ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید