بررسی SEO – SEO ، SEO

لیست موضوعات این درس

تأیید سئو

تجزیه و تحلیل SEO

برای اینکه بتوانید وب سایت خود را از نظر SEO به درستی و به طور کامل تحلیل کنید ، می توانید از ابزارهایی برای تأیید سئو همانطور که در مقالات قبلی در مورد بسیاری از این ابزارها صحبت کردیم ، به خودتان کمک کنید ، و در این مقاله می خواهیم دوباره از ابزارهایی استفاده کنیم که می تواند به شما در بهینه سازی وب سایت و رعایت اصول مهم کمک کند. قرار گرفتن در صفحه اول Google نیز به شما کمک زیادی خواهد کرد.

ابزارهای SEO

نحوه بررسی سایت سئو

کدام بخش از سایت را برای SEO بررسی کنید:

در اینجا ابتدا به بخشهایی می پردازیم که برای موفقیت در سئو باید در نظر گرفته شوند ، این بخشها عبارتند از:

 1. بازخورد
 2. نقشه سایت بسازید
 3. تعداد صفحات فهرست بندی شده توسط Google
 4. عنوان HTTP سایت را بررسی کرده و آن را به https تبدیل کنید
 5. پیوندهای سایت را بررسی کنید

اکنون به سراغ ابزارهایی می رویم که با آنها می توانید این بخش های سایت خود را بررسی کنید.

بهترین سایت ها و ابزارهایی که می توان برای بررسی SEO استفاده کرد

 • ahrefs
 • نیم دایره
 • با شکوه
 • الکسا
 • بیدار
 • پادشاه
 • سایت نویس

* توجه داشته باشید که هر یک از این سایت ها دارای یک دامنه قوی هستند. به عنوان مثال ، ahrefs برای بررسی بازخورد و lineliner برای بررسی محتوا استفاده می شود.

تاثیر بازخورد بر سئو

همانطور که می دانید و در مقالات قبلی خوانده اید ، بک لینک زمانی رخ می دهد که وب سایت های دیگر پیوندهایی به سایت شما ارسال کنند و این بدان معناست که شما از وب سایت های دیگر مورد نظر خود بازخورد دریافت کرده اید بازخورد بسازید انجام کاری بسیار سخت و دشوار و در عین حال وقت گیر است. اما نکته مهم در اینجا ایجاد بازخورد با همه مشکلاتی است که برای شما دارد ، استفاده از آن تأثیر زیادی در SEO شما دارد.

بنابراین ، اگر لینک سازی را به درستی انجام دهید ، می توانید یک وب سایت خوب با رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو مانند Google داشته باشید.
برای اینکه بدانید از کدام وب سایت ها بهتر است بازخورد بگیرید ، می توانید از الگوریتم Hiltap در SEO استفاده کنید. این الگوریتم به شما کمک می کند تا سایتهای معتبر و حرفه ای را که نزدیکتر و بیشتر مرتبط با زمینه کار و حرفه شما هستند ، شناسایی کنید.

  انواع Google crawl یا Google crawl

بهترین ابزار برای بررسی پیوندهای سایت ahrefs.com است.

سئو کلی سایت را بررسی کنید

ابزارهای SEO

نقشه سایت بسازید

برای اینکه هر سایتی بهتر از گوگل قابل خواندن باشد ، باید دارای نقشه سایت باشد که در آن تمام ویژگی های نقشه سایت قرار گیرد و از آنجا که هر صفحه یا محصول در آن نقشه سایت اضافه شده است ، باید در Google نمایش داده شود. نقشه سایت این معمولاً یک صفحه xml است که اطلاعات مربوط به همه مسیرها ، URL ها و دسته بندی های سایت را ذخیره می کند ، که هنگام به روز رسانی و پیوند صفحات با هم نیز مهم است.

عملکرد اصلی نقشه سایت این است که به موتورهای جستجو کمک کند صفحات وب شما را بهتر و راحت تر بیابند. بهترین روش ایجاد نقشه سایت در سایت های وردپرس را اینجا بخوانید. نحوه ایجاد نقشه سایت

تعداد صفحات فهرست بندی شده توسط Google را افزایش دهید

ابزار دیگری که به شما کمک می کند می توانید تأیید سئو خودتان این کار را با موفقیت انجام دهید تعداد صفحات فهرست بندی شده توسط Google. وقتی محتوای خود را در وب سایت منتشر می کنید ، همچنین باید مطمئن شوید که محتوای آن در Google فهرست بندی شده است ، زیرا تا زمانی که محتوای شما در Google فهرست بندی نشود ، نمی توانید از روند بهبود سایت خود مطمئن باشید. معمولا فهرست بندی یک وب سایت بین 2 تا 6 روز طول می کشد.

 • البته این برای همه وب سایت ها صادق نیست. برخی از وب سایت های پر بازدید این بار کوچکتر هستند و گاهی اوقات محتوای چنین سایت هایی در کمتر از 2 دقیقه نمایه می شود.

وضعیت HTTP سایت را بررسی کرده و آن را به https تبدیل کنید

HTTP پروتکلی است که برای برقراری ارتباط ، دریافت و ارسال داده بین سرور و سرویس گیرنده استفاده می شود. هنگام مرور صفحه وب خود با استفاده از HTTP و هر نشانی اینترنتی که از سرور سایتهای مختلف از طریق مرورگر خود درخواست می کنیم ، کدها به پس زمینه مرورگر و سرور ما منتقل می شوند ، که همان کدهای HTTP وضعیت هستند. حتماً بپرسید توسعه دهنده شما وضعیت سایت را از http به https تغییر دهد.

  بهترین شرکت سئو در تهران - سئو

وقتی به وب سایت های دیگر پیوند می دهید ، این مسئله باعث می شود کاربرانی که به آن وب سایت ها وارد شده اند با کلیک روی پیوند شما وارد وب سایت شما شوند و این مسئله باعث ترافیک بیشتر سایت شما می شود که در این نوع ترافیک به وب سایت شما ترافیک حمل و نقل نامیده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترافیک ارجاع ، می توانید در مورد ترافیک ارجاع مطالعه کنید.

پیوندهای سایت را بررسی کنید

بله، تو میتونی تأیید سئو به خودتان لطف کنید و یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوندهایی را که از سایت های دیگر دریافت می کنید بررسی کنید ، یا پیوندهایی را که به سایت خود می دهید تا پیوندها را دریافت کنید. از آن به درستی و درست در محتوای خود استفاده کنید. در واقع ، یکی از ابزارهایی که به شما در مدیریت صحیح سئو کمک می کند ، بررسی پیوندهای سایت است.

تأیید سئو

تجزیه و تحلیل SEO

بررسی و تجزیه و تحلیل ساختار وب سایت یکی از راه های جذب بازدیدکننده به آن است.

یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین موارد در عملکرد یک وب سایت استفاده از آن است کلمه کلیدی راحت است. با توجه به پیشنهادات کلمات کلیدی گوگل ، کاربران هنگام جستجو چه کلماتی را جستجو می کنند؟ و…. در قسمت آموزش SEO می توانید مطالب مربوط به کلمات کلیدی را بیشتر بخوانید.

سئو حرفه ای

بررسی حرفه ای سئو

همه چیز در مورد SEO

سوالات تخصصی بپرسید

سوالات متداول در مورد SEO

1آیا سئو ضروری است یا تقلب نکردن کافی است؟

این س goodال خوبی است ، شما قطعاً نیازی به تقلب ندارید ، اما بررسی سایت SEO قطعاً مشکلاتی را به شما نشان می دهد که می تواند بر سرعت روند SEO تأثیر مثبت بگذارد.

2آیا SEO ها نیز به همین ترتیب بررسی می شوند؟

  بهبود cx از طریق SEO - 3 تکنیک برای بهبود cx

می توان گفت که 70٪ از سایت ها “بله” هستند ، اما به طور کلی نمای سایت فروشگاهی و سایت تحویل ، که با روش و ابزار خاصی تجزیه و تحلیل می شوند ، مطمئناً چندان حرفه ای نیست ، هرچند این واقعیت که SEO اصولی وجود دارد که برای همه قابل اجرا است بله ، این درست است ، اما این را نباید به عنوان یک حساب کاربری SEO کامل سایت در نظر گرفت.

3سئو چه زمانی باید انجام شود؟ آیا این بدان معناست که این یک کار دوره ای است یا اگر یکبار انجام شود کافی است؟

در اینجا ما به این سوال به تفصیل پاسخ می دهیم:
+ اگر سایت شما سایتی برای معرفی یک شرکت (نسبتاً کوچک و با رقیب مستقیم) است ، می توانید تا یک سال با بررسی کامل سئو و رفع نواقص در سئو به آن اعتماد کنید.
+ اگر سایت شرایط فوق را ندارد و بیش از یک رقیب جدی دارد و شما در چندین کلمه کلیدی رقابت می کنید ، پس از بررسی اولیه جامع ، تجزیه و تحلیل و نظارت باید به صورت دوره ای انجام شود ، حتی برای برخی از سایت ها ، این مشکل یک روند معمولی است به باید دگرگون شود.

4هزینه سئو چقدر است؟

ما برای بررسی و تجزیه و تحلیل SEO هزینه ای دریافت نمی کنیم ، اگر نیاز به بررسی و تجزیه و تحلیل سایت SEO خود دارید و برای شما مهم است ، می توانید از طریق صفحه تماس با ما تماس بگیرید.


رتبه بندی گوگل

کسب رتبه Google

در اینجا برخی از ابزارهای خوب بررسی SEO وجود دارد

گاهی اوقات به روزرسانی هایی که گوگل انجام می دهد برنامه های SEO و بازاریابان را مختل می کند.
ما سایت ها ، ابزارها و ویژگی های جدید SEO را معرفی می کنیم تا بتوانید به راحتی سایت خود را بر اساس عناصری که Google می خواهد و نحوه مشاهده Google از سایت شما مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید.

ما همچنین دارای تجزیه و تحلیل SEO درجه یک از alexa ، ahrefs ، وب سایت های بزرگ و دیگر ابزارهای مفید و تجزیه و تحلیل هستیم. بررسی سئو سایت های مختلف نیز موجود است.

ویدیو برای آشنایی بیشتر با ux