ابزار انصراف چگونه به سئو کمک می کند؟ سئو، سئو سایت

اگر قبلا در گوگل رتبه داشتیم و اکنون به دنبال راه حلی هستیم چگونه به صفحه اول گوگل برگردیم ابتدا باید علت افت سایت را در گوگل پیدا کنیم تا سئو به حالت اولیه بازگردد. ابزار Disavow راه حلی برای بهبود سئو است.

دلیل کاهش رتبه گوگل در سئو چیست؟

آخرین آپدیت گوگل که در سال 2021 منتشر کرد، یک آپدیت اسپم بود. این به‌روزرسانی به گوگل درک بهتری از عبارات جستجو و محتوایی که وب‌سایت‌ها ارائه می‌دهند، داد. جان مولر گفت که این به روز رسانی به کیفیت کلی مربوط می شود و منجر به معرفی الگوریتم های جدید یا به روز رسانی الگوریتم های قبلی می شود. اما چه مدت طول می کشد تا به روز رسانی جدید گوگل بر رتبه شما تأثیر بگذارد؟ استفاده نکن ابزار لغو باعث می شود ما توسط گوگل جریمه شویم؟ همانطور که در آخرین اخبار سئو گفته شد، اگر به دلیل به روز رسانی گوگل دانگرید شده اید، آپلود فایل Disavow بی فایده است.

از Disavow برای بهبود نتایج SERP استفاده کنید

افرادی که با این ابزار کار کرده اند ادعا می کنند که استفاده از این ابزار می تواند به سرعت موقعیت یک سایت را در نتایج سرپ گوگل بهبود بخشد. اما در واقع ماه ها طول می کشد تا فایل های موجود در این ابزار از روی الگوریتم های گوگل بررسی شود و موقعیت سایت بهبود یابد. در واقع این ابزار بسیار پیشرفته است و باید با احتیاط از آن استفاده کرد. در صورت عدم استفاده صحیح می تواند منجر به کاهش جدی جایگاه سایت در نتایج جستجوی گوگل شود. در واقع نمی توان گفت چگونه با انکار به صفحه اول گوگل برگردیم.

از معافیت استفاده کنید

از ابزار انصراف استفاده کنید

بسیاری از وب سایت ها راهی برای کسب درآمد افراد هستند. برای داشتن یک وب سایت موفق که جایگاه خوبی در نتایج جستجوی گوگل داشته باشد تا بتوانید از آن کسب درآمد کنید، باید لینک های ورودی به سایت خود را بررسی کنید. اگر شما یکی از افرادی هستید که توسط گوگل جریمه شده اید، باید مراقب لینک ها یا لینک های ورودی به وب سایت خود باشید. ابزار انصراف ابزاری است که می توانید از آن برای حذف دستی لینک های ورودی به سایت خود استفاده کنید.

  بهبود cx از طریق SEO - 3 تکنیک برای بهبود cx

چه زمانی باید یک لینک را حذف کنم؟

زمانی که شخصی محتوای شما را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد، لینک ها معمولا بسیار مفید هستند و برای سایت شما بسیار موثر هستند. بنابراین هرچه ارتباطات بیشتر باشد، برای شما بهتر است. اما این باور کاملا اشتباه است. اگر لینک های مخرب را حذف نکنید سئو داری اذیت میشی فراموش نکنید که لینک های نامعتبر و غیرعادی را از سایت خود حذف کنید. اگر این کار را انجام ندهید، باید منتظر بمانید تا توسط الگوریتم های گوگل تحریم شوید.

زمان حذف لینک های خارجی است

چه زمانی باید یک لینک را حذف کنم؟

با استفاده از Disavow پیوندهای مخرب را حذف کنید

شما یک کار بسیار ساده برای حذف لینک های مخرب دارید. فقط از ابزار انصراف استفاده کنید. به صفحه این ابزار در Webmaster یا Search Console بروید. لیست پیوندهایی را که می خواهید از سایت خود در اکسل یا نوت پد حذف کنید وارد کنید. روش انکار را قبلا به طور کامل توضیح دادیم. احتمالا چند هفته طول می کشد تا گوگل این لیست را بررسی کند. این لینک ها پس از تایید توسط گوگل از سایت شما حذف خواهند شد.

گوگل معتقد است که لینک های موجود در سایت شما گواهی بر کیفیت و اعتبار سایت شماست. لینک های خوب و مفید باعث بهبود DA و PA سایت می شود. اما لینک های مخرب دقیقا برعکس عمل می کنند و باعث آسیب به سئو می شوند و در نتیجه موقعیت سایت خود را از دست خواهید داد.

با انصراف، پیوندهای مخرب را حذف کنید

با استفاده از Disavow پیوندهای مخرب را حذف کنید

نتایجی که اظهار شده

در آپدیت جدید گوگل جایگاه بسیاری از سایت ها کاهش یافته است. در این آپدیت گوگل بر روی لینک های مخرب تمرکز می کند و اگر سایتی حاوی اسپم و لینک های مخرب باشد، آن سایت را در نتایج SERP جریمه و کاهش می دهد. ابزار انصراف گوگل به شما کمک می کند لینک های مخرب را حذف کرده و سایت خود را از جریمه ها نجات دهید.

  تبلیغات سئو یا اینستاگرام

سوالات متداول

1چگونه هرزنامه ها و لینک های مخرب را حذف کنیم؟

برای حذف لینک های مخرب، باید به صفحه انصراف واقع در کنسول جستجو بروید و لیست لینک های مخرب را در آن قرار دهید.

2وقتی لینک های مخرب حذف شوند چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که لینک های مخرب را در ابزار انصراف قرار می دهید، در واقع به گوگل می گوید که آن لینک ها را در سایت شما نادیده بگیرد.

3ابزار انصراف چه کاری انجام می دهد؟

در واقع، به مدیران وب‌سایت‌ها اجازه می‌دهد تا به گوگل بگویند لینک‌های بی‌کیفیت به سایتشان چیست و از گوگل بخواهند که آنها را نادیده بگیرد.