آمار جدید گوگل در مورد انتظارات مشتریان

آخرین آمار جستجوی گوگل

بر اساس اطلاعات به دست آمده از طریق موتورهای جستجوی پیشرفته گوگل می توان فهمید که انتظارات مشتری از سال 2021 تا 2022 تغییراتی ایجاد شد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

طبق گزارش اخیر گوگل، می توانید ببینید که چگونه انتظارات مشتری در حال تغییر است! همچنین نشان می دهد که افراد مختلف بیشتر به دنبال چه نوع مشاغلی هستند؟

از این اطلاعات از گوگل می توان فهمید که مشتریان می خواهند هنگام جستجو سریعتر پاسخ خود را دریافت کنند. این اطلاعات همچنین نشان می دهد که اکثر مشتریان به دنبال خرید آنلاین یک شبه هستند و می خواهند به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند و سپس خرید کنند. علاوه بر خرید، بسیاری از افراد به دنبال تجربیات جدید مانند پرورش سگ و … هستند. این اطلاعات از گوگل توسط تیم تحقیق و توسعه Google Ads با بررسی میلیاردها پرسش و پاسخ بسیار پیشرفته ایجاد شده است.

خرید آنلاین شبانه

خرید آنلاین در شب

درباره انتظارات مشتریان از موتورهای جستجوی گوگل

دانستن انتظارات مشتریان از موتورهای جستجوی گوگل به شما این امکان را می دهد که نیازهای مشتریان خود را بهتر برآورده کنید. با شناخت نیازهای مشتریان می توانید خدمات و اطلاعات مفیدتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. در نتیجه موتورهای جستجوگر گوگل توجه بیشتری به وب سایت شما خواهند داشت و در نهایت رتبه بسیار خوبی خواهید داشت. ما را دنبال کنید تا شما را با برخی از بزرگترین انتظارات مشتریان ارائه شده توسط Google Report آشنا کنیم:

افزایش تقاضا برای انتظارات مشتری

امروزه، در سال 2022، مصرف کنندگان به دنبال بهترین و سریع ترین راه ها برای خرید یا دریافت خدمات هستند. در اینجا برخی از مهمترین نیازهای مصرف کننده آورده شده است:

 • خرید آخر شب: 100 درصد افزایش نسبت به سال 2021
 • خدماتی که مصرف کنندگان به دنبال آن هستند: در سال 2022، در مقایسه با سال 2021 با رشد 500 درصدی روبرو هستیم.
 • رستوران هایی که می توان با سگ ها پیدا کرد: امسال با افزایش 100 درصدی فراوانی جستجوی این عبارت نسبت به سال گذشته مواجه هستیم.
 • روز بعد گل بخرید و تحویل دهید: این عبارت امسال تا 800 درصد محبوب تر از سال گذشته است.
  سئوی سریع با سئوی ایرانی

در نتیجه این گزارش مشاهده می شود که اکثر مشتریان تمایل به خرید یا دریافت خدمات فوری دارند. در ضمن داشتن پشتیبانی از این وب سایت می تواند مزیت بسیار موثری برای استفاده کاربران از این سایت باشد. در نتیجه، اگر بتوانید این نوع نیازهای مشتری را برآورده کنید، می توانید یک رتبه عالی برای سایت خود کسب کنید.

خرید اینترنتی در ایام تاج

خرید اینترنتی در ایام تاج

درباره جستجوی کاربران برای پیوستن به انجمن

با کاهش میزان مرگ و میر و مبتلایان به بیماری عروق کرونر قلب، امسال مشاهده می شود که افراد بیشتری نسبت به سال گذشته تمایل به شرکت در رویدادهای اجتماعی مانند سینما و غیره دارند. به همین دلیل عبارات زیر در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش تقاضا داشته است:

 • سینما نزدیک به من: تقاضا برای این عبارت از سال 2021 تا 300 درصد افزایش یافته است.
 • «میز صندلی سینما»: این عبارت به دلیل یافتن جایگاه مناسب در سینما برای مشتریان، نرخ تقاضا را در سال جاری نسبت به سال گذشته به 600 درصد رسانده است.
 • “بهار می آید”: فراوانی جستجوی این عبارت در سال جاری نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش یافته است.
 • “کارهای خاص که می توان انجام داد”: این عبارت 100٪ بیشتر از سال 2021 دنبال شده است.

بر اساس این گزارش، می توان ثابت کرد که عموم مردم با حضور در اجتماع احساس راحتی می کنند و می توانید میزبان رویدادی مانند گالری هنری و … باشید.

درباره مصرف کنندگانی که به دلیل تاج خانه به دنبال خانه هستند

با وجود کاهش مرگ و میر و بیماری عروق کرونر قلب، بسیاری از مردم همچنان ترجیح می دهند در خانه بمانند و بیرون بروند. به همین دلیل است که گوگل بیشترین کلمات جستجو شده را از این افراد پیدا کرده است که عبارتند از:

 • بازی آرایشی: امسال این عبارت 700 درصد بیشتر از سال 2021 تقاضا دارد.
 • “بهترین در جهان”: این عبارت در سال جاری 300٪ بیشتر از سال 2021 مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.
 • “گیاهان آپارتمانی نزدیک من”: این عبارت نیز نسبت به سال گذشته 100 درصد محبوبیت بیشتری دارد و نشان می دهد که مردم تمایل زیادی به پرورش گیاهان کوچک در خانه های خود دارند.
 • “آموزش کوتاه کردن مو”: این عبارت تا 800 درصد بیشتر از سال گذشته مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این بدان معناست که افراد می خواهند موهای خود را در خانه آرایش کنند و تا حد امکان در جامعه نباشند.
  بررسی SEO - SEO ، SEO

آمارهای جدید گوگل را در مورد انتظارات مشتری خلاصه کنید

طبق گزارش منتشر شده توسط گوگل در مورد انتظارات مشتریان از وب سایت ها، می توان دریافت که در سال 2021 عموم مردم از بیماری عروق کرونر قلب عاری خواهند بود و بیشتر از سال 2021 به دنبال جامعه خواهند بود. آنها همچنین به دنبال خرید یک محصول یا محصول هستند. خدمات تا بتوانند به سرعت از آن استفاده کنند. ناگفته نماند که این خریدها سررسید است گزارش گوگل این بیشتر در ساعات پایانی شب اتفاق می افتد.

با این حال، هنوز افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند در خانه بمانند تا بیرون رفتن. علاوه بر این، این افراد تمایل زیادی به انجام بیشتر کارهای خود در خانه دارند و خدمات و محصولاتی که می توانند در خانه تهیه کنند می تواند برای آنها بسیار مفید باشد.

سوالات متداول

1در سال 2022، آیا عموم مردم می خواستند در خانه بمانند یا در اجتماع باشند؟

امسال با توجه به کاهش نرخ ابتلا به بیماری های عروق کرونر قلب و عادی شدن این بیماری در بین عموم مردم تمایل به حضور در جامعه دارند.

2دانستن آمار جدید گوگل از روی انتظارات مشتریان چگونه می تواند به سئو کمک کند؟

این اطلاعات می تواند به افرادی که در زمینه سئو کار می کنند کمک کند تا نیازهای کاربران را شناسایی کنند تا بتوانند خدمات و اطلاعات مفید زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

3چرا عموم مردم تا دیر وقت شب خرید می کنند؟

به این دلیل که بسیاری از افراد در طول روز مشغول هستند و زمان کافی برای رفتن به فروشگاه ندارند، بنابراین در پایان شب سعی می کنند بلافاصله خرید خود را انجام دهند و در اسرع وقت آن را دریافت کنند.

  آیا سئوی ثابت امکان پذیر است؟ سئوی ثابت با سئوی ایرانی